Jump to content
silversky

Dacă aţi avea posibilitatea,aţi pleca din ţară ?

Chestionar emigrare  

330 members have voted

  1. 1. Dacă aţi avea posibilitatea,aţi pleca din ţară ?

    • Da
      233
    • Nu
      53
    • Nu ştiu
      45


Recommended Posts

Guest bloodnight2000

Romania a ajuns o tara de cahhhhh,o sa ajungem sa pandim lumea pe strada sa le furam mancarea daca o tinem tot asa,Parerea mea:Ori plecam toti ori ii inpuscam pe toti din stat si din partid.

Link to comment
Share on other sites

Sunt plecat :(

Dar as veni acuma inapoi nu ca nu se fac bani sau altceva traiesc foarte bine bani casa.....

Dar nu esti in apele tale ca esti in alta tara :( nu ma pot obisnui am 9 luni de cand sunt plecat din romania acuma sunt in spania

Link to comment
Share on other sites

Guest titanicus

Tara asta ar progresa dar pacat ca e populata de ''patrioti'' ca voi care stau in somaj si se plang vai de mine in ce tara traim.E usor sa pleci dar e mai greu sa stai si sa cladesti.

Vot: NU

Link to comment
Share on other sites

:gives:

NU as pleca ! de noi depinde ca tara asta sa ajunga undeva...mai sus.

Lol se pare ca nu ai fost lovit de adevar in fata, noi nu avem cum sa progresam din cauza mentalitati, de ce sa ii fie bine si lu ala de langa mine, mai bine sa imi fie numai mie bine .

Vad lucrul asta in fiecare zii toti nu stiu decat cum sa fure unu de la altu, sa numai zic de munca in echipa.

Faza tare:azi un politist ia furat la o baba o sticla de lapte. :gun: frumoasa tara avem.

Link to comment
Share on other sites

nu, multi care au plecat dincolo nu au facut mare branza au cheltuit toti banii cu care au plecat si au venit inapoi in tara fara nimic, si dincolo ce credeti ca faceti ? spalati vase ... , daca nu pleci de aici cu un contrat cu o firma serioasa nu ai nici o sansa dincolo

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...