Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

1 account registered

Congratulations!

You have been selected as one of the 1,008 selected open beta testers.

Be one of the first to experience Jupiter through the open beta test from July 5 to July 12!

i kell you !!! sa ma tii la curent cu info de acolo :)) sa stiu pe ce ma bazez.....nuker sau bower :)) sa stiu de care trag sa il fac 110 mai repede :D apropo...lasa un mesaj pe mess cu site-ul ala pentru clientless despre care vorbeam

love ya bra' :*

Link to comment

i kell you !!! sa ma tii la curent cu info de acolo :)) sa stiu pe ce ma bazez.....nuker sau bower :)) sa stiu de care trag sa il fac 110 mai repede :D apropo...lasa un mesaj pe mess cu site-ul ala pentru clientless despre care vorbeam

love ya bra' :*

cand da drumu la server o sa iti dau contu asa vezi cu ochii tai de graur :)) peaceee ;*

Link to comment

i kell you !!! sa ma tii la curent cu info de acolo :)) sa stiu pe ce ma bazez.....nuker sau bower :)) sa stiu de care trag sa il fac 110 mai repede :D apropo...lasa un mesaj pe mess cu site-ul ala pentru clientless despre care vorbeam

love ya bra' :*

cand da drumu la server o sa iti dau contu asa vezi cu ochii tai de graur :)) peaceee ;*

sa mi-l dai si mie :)) k si eu am ochi de graur;)

Link to comment

[09:11:08] xbgfhd killed Uruchi lol goldbot

Ehm... nu neaparat. Iti poti pune si tu un alias de genul ala si sa omori un unic, dar asta nu inseamna ca esti gold bot sau putea fi chiar un player (citisem undeva ca Synx si-a propus ca pe noul lui char sa aiba un nume de gold bot :D).

Link to comment
Guest elevul94

intrati si voi pe un srv nou privat de silkroad online : eSRO ( Elite Silkroad Online) : are toate char EU si CHN , rates 15x . cap 100 .

www.30dezilesuspend.com

Edited by Random Hero
Link to comment

intrati si voi pe un srv nou privat de silkroad online : eSRO ( Elite Silkroad Online) : are toate char EU si CHN , rates 15x . cap 100 .

acum, asteteapta-ma ca vin ! (edit : acum trebuie sa te astept eu pe tine... 30 de zile =( )

adversarii lui nu sunt foarte puternici, dar modul in care joaca el oricum e fenomenal ! dupa parerea mea e cel mai bun player pe heuksal existent pe utube la ora actuala xD urmatiri momentele in care da fire/ice wall, in care foloseste shieldul etc.

PS : nu il cunosc, l-am gasit acum 15 minute random :)

Link to comment

intrati si voi pe un srv nou privat de silkroad online : eSRO ( Elite Silkroad Online) : are toate char EU si CHN , rates 15x . cap 100 .

acum, asteteapta-ma ca vin ! (edit : acum trebuie sa te astept eu pe tine... 30 de zile =( )

adversarii lui nu sunt foarte puternici, dar modul in care joaca el oricum e fenomenal ! dupa parerea mea e cel mai bun player pe heuksal existent pe utube la ora actuala xD urmatiri momentele in care da fire/ice wall, in care foloseste shieldul etc.

PS : nu il cunosc, l-am gasit acum 15 minute random :)

Ma crezi sau nu inaite sa vand glavieru de pe Gaia asa jucam si eu ... Chiar mai bine, foloseste shieldu chiar rar ...

Link to comment

Salut all! Care imi spune si mie ce skile sa bag la cleric daca sunt warior

Nu conteaza daca esti warrior\cleric sau rogue cleric sau ce vrei tu....nu stiu numele la skils lvl mic...

unde a mentionat "level mic" ? ca eu nu vad...

@Syzu in principal trebuie sa ai Holy Spell, Healing Cycle , Holy Recovery Division , Glut/Over Healing , Integrity , Bless.... astea ar fi printre cele mai importante ^^

Link to comment

Salut , am decis sa ma reapuc de oficial . Ati putea sa-mi postati si mie un link de unde as putea descarca noua versiune :D Si daca ati putea sa-mi dati PM daca doriti sa schimbati un char din csro pe unul din isro :P

www.silkroadonline.net

cauti la downloads

ce char ai pe cSro ? nu am de gand sa fac schimb ca am un singur char, dar ma pot interesa...

Link to comment

Salut , am decis sa ma reapuc de oficial . Ati putea sa-mi postati si mie un link de unde as putea descarca noua versiune :D Si daca ati putea sa-mi dati PM daca doriti sa schimbati un char din csro pe unul din isro :P

www.silkroadonline.net

cauti la downloads

ce char ai pe cSro ? nu am de gand sa fac schimb ca am un singur char, dar ma pot interesa...

app de download...am obsv k merge decat optiunea p2p....deci cred ca o sa dureze ceva:))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...