Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

@speedyz pariu ca o iei cu tot cu sosun? te poti kk pe sosunu tau daca eu am 1600 phy defence cu buffurile mele timp de 45 de secunde si vreo 2000 phy defence timp de 1 minut sti ce inseamna 1 minut in pvp? plus ca o sa am peste 20k hp plus ca europenii dau un damage criminal.. nai sanse mai dau si buffurile pentru damage dispertion cu cineva in party si nu mai ai cemi face

europenii sunt tari numa de la lvl 60+ daca nu ai char peste 60 nu ai de unde sa sti

Link to comment

mah eu va dau bot dar a uniii cei care miau dat pm dar nu vreaus a ajunga la atii de pe aici care se lauda ca stiu prea multe :banana: deci ulise sau cum te cheama sa ma bagi in lista de mess sau mai bn imi dai un pm ca nul mai gasesc pala si til dau :cool2:

NUL MAI GASESTI? da tu joci silkroad... ciudat

Link to comment

Nu priviti botting-ul ca pe un lucru rau doar pentru ca voi nu bot-ati.

Botting-ul te elibereaza de chinul de a omora 250000 de mobi pt un level.

sau voi (majoritatea de aici) urati botterii pentru ca va omoara ? (pvp)

p.s. nu orice bot e bun. invatati sa identificati un key-logger

p.p.s. hey hey hey

smuggy is gay :-*

Link to comment
Guest Blaidy

LoL draguta faza cu char astea europene, aveam lvl 12 si lvl 8 mastery si am facut vre-o 50-60 SP ... si pt. 5 lvl de mastery cu toate cele mi-a luat 70 SP.

Se merita sa faci SP Farming la lvl mici ? acum sunt la zi cu skillurile si mai am vre-o 240 SP, eu as vrea sa o tin tot asa. Cresc mai greu dar cel putin nu imi fac probleme de skilluri.

Link to comment

@speedyz pariu ca o iei cu tot cu sosun? te poti kk pe sosunu tau daca eu am 1600 phy defence cu buffurile mele timp de 45 de secunde si vreo 2000 phy defence timp de 1 minut sti ce inseamna 1 minut in pvp? plus ca o sa am peste 20k hp plus ca europenii dau un damage criminal.. nai sanse mai dau si buffurile pentru damage dispertion cu cineva in party si nu mai ai cemi face

europenii sunt tari numa de la lvl 60+ daca nu ai char peste 60 nu ai de unde sa sti

=))=)) corect habar n-am ce e 1 min in pvp...totusi...daca esti asa rapid cu botu tau fa-ti char pe Xian si da un pvp cu mine =))=)) si nu smug...nu am un sun al meu..nu inseamna ca nu pot imprumuta 1..

Link to comment

ma da ce expert esti ma se vede ca sti multe

nu crezi ca imi trebuie gold ca sa pot face asa pd lvl daca esti asa incapatanat azi o sa postez screenshoturi cu lvl 64

mai invata daca nu sti cei ala 1 minut in pvp

si wow joci pe xian :-O daca joci pe xian inseamna ca esti mai bun? sau serveu e plin de pro daca e cel mai vechi server? eu zic ca e plin de noobi daca toti gandesc ca tine ; oricum acolo au inceput pimi jucatori de silkroad adik noobi..

Link to comment
Guest boOg!3maN

daca joci pe xian inseamna ca esti mai bun? sau serveu e plin de pro daca e cel mai vechi server? eu zic ca e plin de noobi daca toti gandesc ca tine ; oricum acolo au inceput pimi jucatori de silkroad adik noobi..

hahahahaha tu cand ai inceput sa joci sro erai cel putin 1337...ce gandire ai

Link to comment

ma da ce expert esti ma se vede ca sti multe

nu crezi ca imi trebuie gold ca sa pot face asa pd lvl daca esti asa incapatanat azi o sa postez screenshoturi cu lvl 64

mai invata daca nu sti cei ala 1 minut in pvp

si wow joci pe xian :-O daca joci pe xian inseamna ca esti mai bun? sau serveu e plin de pro daca e cel mai vechi server? eu zic ca e plin de noobi daca toti gandesc ca tine ; oricum acolo au inceput pimi jucatori de silkroad adik noobi..

ma mie imi placi..zici ca xian-ul e plin de noobi pt ca acolo au fost primi jucatori..daca ai gandi si tu un pic ai realiza ca sunt niste ani de cand a aparut xian-ul si acei noobi sunt acum avansati si unii full sosun...ai dreptate...nu am idee ce e ala 1 minut in pvp...de obicei pica un european de lvlu meu in 20 de secunde =))

oricum discutia asta a devenit prea off topic nu o sa mai postez la ea.

PS1 imi pare bine daca tu consideri ca habar n-am silk si sunt noob,dar asa noob cum sunt eu am citit cand m-am apucat tot site-ul si toate paginile care erau atunci pe forumu asta..

PS2 nu tine smug ca ma rupe toata uniunea dupa :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...