Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

50 de nukeri erau de ajuns, 70 maxim ( ma refer la lvl 70 sau peste, cu arme decente) . nukerii ii fugareau pe harta ca Tom si Jerry (nukerii erau Tom-i )

Exista bonus pt tot setul sos, som, sosun ! eu stiam numai de str si int in plus , nu stiam de moving speed.

Link to comment

...cred ca(scuzati cacofonia) cu un party complet de 8 si toti playerii de lvl 80 se putea face exp frumusel acolo...bineinteles ca sa nu te bagi in mijlocul lor ci ii iei de pe margine si cu ice tankerii(cei pe scut) si cu fire (nukerii) cred ca se facea exp si sp-uri klumea la cati erau acolo...daca imi aduc bine aminte aia sunt moobi din Cave de lvl 67-68. Oricum fain spawnul, dar cred ca face parte dintr-un event ceva organizat de GM. Anyway,eu ca nuker rezistam lejer la lvl 78-80 la 7 de aia Strong spawnati din summon scroluri cand a fost eventul de sarbatori dar eram cu sword+shield si le dadeam ice la greu. Daca sunt normali si nu strong sunt si mai slabi pt cei care au lvl de la 75 in sus si sunt farmati klumea.

Link to comment

:blink: Nu exista bonus pt full sos\som\sun bonus exista doar pt garment[spead20% + inca ceva] protector spead[10%+ inca ceva] si armor daca ai sun garment set esti invincibil la mag atac..... daca ai armor sun esti invincibil la phy atack iar daca ai protector esti tare..... :))

asa k nu iti da nimic daca esti full sosun , som , sos doar mag def sau phy def mai mare altceva nimic

Link to comment

Vreau sa va intreb ceva cum e cu kitu ala cu Silkroad europe am auzit si eu ceva ... si chiar vreau sa ma joc pe el .. unde il gasesc?:D .. sper ca nus unul din aia care pun aceeasi intrebare de 1000 de ori .. da chiar vreau sa aflu detalii .. si daca cumva este pe undeva scris despre el va rog indrumatima :right:

Link to comment

well cativa nukeri de 80 pe fire dadeau toti cu meteoritu si rupeau cateva zeci :) daca nu mai multi xD si bladerii tankuiau si ei pe acolo ^^

edit: great news , un prieten tocmai mi-a gasit charu cu toate itemele la stall chiar acum (evident nu eram pe el) :surprised:

Link to comment

well cativa nukeri de 80 pe fire dadeau toti cu meteoritu si rupeau cateva zeci :) daca nu mai multi xD si bladerii tankuiau si ei pe acolo ^^

edit: great news , un prieten tocmai mi-a gasit charu cu toate itemele la stall chiar acum (evident nu eram pe el) :surprised:

L :D L monstri din monster scroll au mai mult HP decat au ei normal aia din cave....ieri sau alaltaieri au deschis monsterscrolluri in fatza la DW pe sv sparta si ieseau stron gyeoha din aia de lv 10 sau de cati is poi trebuia sai dai destul casal omori....deci nare cum sa dea cativa nukeri meteor ca ii ia poate jumate dar nul omoara din prima...

Link to comment

oricum nu prea imi mai pasa de contu ala , singuru lucru care ma incanta la el era ca am muncit pe el nu am folosit bot <_< and now all that work was in vain , ma intreb daca aia de hackuiesc conturi nu se simt jenati cand fura contul cuiva :| anyway , dual axe e bun pe europa ca vreau sa-mi fac char cu dual axe :D

Link to comment

1. Nu eu sunt obsedatu ... eu doar incerc sa aflu cand apare (si mc pt info)

2. Chiar nu sunt obsedat ... urmareste pe aici .. eu nu pun la Semnatura Silkroad online Player lvl: ce vreau io

Char:cum ma doare si asa mai departe ... putem spune povesti despre Silk .. eu unul vreau sa joc Silk Europe .. si intrebam si eu cand apare .. numai ca ma vazut ca scrieti ca nebunii si nu va uitati la ce vam intrebat .. si de aceea am insistat ... si asa ajungem la nr.3

3. Joaca silkroad mai putin de 5 ore pe zi daca poti ok?:)

Link to comment

@elusion nu esti disperat dar esti noob..... nu da sfaturi cuiva cum si cat sa joace.... k daca tia intrat microbu`n sange ai puso de mamaliga :blink: si sa fii si tu ceva intrun joc online treb sa joci destul de mult, daca vrei sa fi amatori joaca Solitare. RESPECT :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...