Jump to content
silversky

Folosirea cheat-urilor în jocurile PC

Obişnuiţi să folosiţi coduri (cheaturi) atunci când vă jucaţi pe calculator ?  

212 members have voted

  1. 1. Obişnuiţi să folosiţi coduri (cheaturi) atunci când vă jucaţi pe calculator ?

    • Da
      57
    • Nu
      155


Recommended Posts

Guest NiGhTwaLkeR

La jocurile online nu..dar la restul dak nu am rabdare sa le termin fara atunci apelez si la cheaturi

Link to comment
Share on other sites

Guest 101st-airborne-division

ah,eu folosesc cateodata cheaturi cand joc single player si e vreo parte f.grea :P si ajutatzima si pe mine va rog cu America's Army,nu pot face antrenamentul de special forces si atunci nici in multyplayer nu pot juca fara Special Forces Training: e cam greu acolo ,trebuie sa ma strecor de garzi pana la un humvee ,dar nu pot ca ma vad garzile am incercat toate posibilitatile; am cautat si cheaturi pe net da' nam gasit , va rog ajutatzima daca avetzi! id de mess :army93_boy; si daca imi datzi add sa spunetzi ceva inainte ca atzi gasit mesajul meu pe linkmania ca nu prea dau add la toate idurile :P! ms :)

Link to comment
Share on other sites

Cand eram mic si prost foloseam cheaturi.Acuma numai folosesc findca nu mai am nevoie.

Cat despre cheaturi online nici sa nu aud de asa ceva,imi vine sa le rup mainile la aia care folosesc,mai ales la cs.

Online cheates deserve to die !

Link to comment
Share on other sites

chiar nu isi au sensul, pierzi multe faze interesante din joc, nu te mai chinui tu sa treci peste un obstacol, chiar as vrea sa aflu de la un codat inrait ce satisfactie are el ca a jucat un joc cu coduri. Eu am folosit coduri doar de 2 ori la quake 1 si la quake 2, la altceva n-am mai folosit

daca chiar te blochezi undeva mai bine citesti un walktrough decat sa folosesti coduri

Link to comment
Share on other sites

Guest TheCurse

In medie copii cu varsta cuprinsa intre 8-14 ani folosesc cheaturi si intr-un tarziu isi vor da seama :) stiu din propria experienta :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...