Jump to content
Danny

Space Paiting

Recommended Posts

Tigressa.... chiar trebuia sa "suferi".... sa precizezi ce faci tu mereu cu spray-u ala.... please.. lasa-ne ca m-am saturat io de suferinte.... vai raparitzo care esti....

Intr-adevar e marfa... da e cam nasoala melodia aia... isi trage ala balele p-acolo (rock - ce o fi marfa la stilu asta de muzica) blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tigressa.... chiar trebuia sa "suferi".... sa precizezi ce faci tu mereu cu spray-u ala.... please.. lasa-ne ca m-am saturat io de suferinte.... vai raparitzo care esti....

Intr-adevar e marfa... da e cam nasoala melodia aia... isi trage ala balele p-acolo (rock - ce o fi marfa la stilu asta de muzica) blink.gif

si carei problema ma ?

suferi de ceva de trebuie sa te iei de ea sau pur si simplu asa iti pica o idee in cap ?? ea pur si simplu a precizat ceva ... ce ii place ... so legat ea de tine ? blink.gif

ce super o iesit desenu ala 24.gif)

Link to comment
Share on other sites

Tigressa.... chiar trebuia sa "suferi".... sa precizezi ce faci tu mereu cu spray-u ala.... please.. lasa-ne ca m-am saturat io de suferinte.... vai raparitzo care esti....

Intr-adevar e marfa... da e cam nasoala melodia aia... isi trage ala balele p-acolo (rock - ce o fi marfa la stilu asta de muzica) blink.gif

shi chiar dak ash suferi, problema ta este..?

asta first of all

second of all, nu sunt "raparitza" shi chiar dak as fi se scrie "rapperitza", ma rog..

third of all, nu sunt eu cea care sufera aici wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Lex.. nush care e treaba ta cu Tigressa.. chiar daca ar fi rea sau cesh yo cum.. tu ar trebui sa taci pt ca pe un forum ca shi linkmania .. nu se vorbeshte asha cu o fata.. parerea mea.. iar in al 2`lea rand Tigressa e fata de treaba..

@on .. super tare Danny..gg

Link to comment
Share on other sites

Ba da MisterDevil...asta se cheama Arta , crede-ma. smile.gif

Thug-Radu... la fazu cu notepadu...nu mai pot de ras laugh.gif BIG ROFL 24.gif

Dani ...nu`s eu ala laugh.gif

Lex , du-te tare frate.. asa te-au invatat cei 7 ani de-acasa sa vorbesti cu o fata ?

Ai grija cum vorbesti..ca nu`ti permit.

Again Thug Radu......you are the POWA DUDE laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Lex , du-te tare frate.. asa te-au invatat cei 7 ani de-acasa sa vorbesti cu o fata ?

Ai grija cum vorbesti..ca nu`ti permit.

zeule care esti..... rofl1.gif ia o cana cu apa RECE.... racoreste-te.... sunt 40 de grade afara....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...