Jump to content
Frostwolf

Ce ati face dak 7 insi ar sari pe tine si te-ar ..

Recommended Posts

daca jiji vizita forumul ne spunea el cum sa rezolvam nu numai 7 insi, ci cateva zeci...

gigi razboinicul luminii care se razboieste cu toti, cu dan voiculescu, cu oancea si cu toata antena 1, cu tariceanu, scoate sabia si o roteste in toate directiile...mergeti la el sa va spuna el cum sa-i rezolvai, eventual va da un malac de-al lui de 2 metri pe 2...

Link to comment
Share on other sites

Deja a devenit distractiv topicul asta!!! biggrin.gif Si vad ca pe langa cutitzari,gagsta si alte feluri de batausi(sa nu ii exclud pe cei care rad tongue.gif )au mai aparut:

-razboinicii luminii

-Tigress blink.gif

Am inceput sa ma distrez..........si vad ca intradevar sunteti razboinici

biggrin.gif !!!

Neah!!!!..... trebuie sa va chem la bere occasion14.gif !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest SpideR.m

3. arunci cu ce apuci in ei si fugi(daca esti mai sprinten, cazul meu)

Asta ar fii cel mai perfect kar.gif

Link to comment
Share on other sites

nici un sfert din voi nu stit ce inseamna sa fii implicat intr-un conflcit cu niste retarzi care vor sa se dea rotunzi pe strada smile.gif

so lasati teoriile si deifnitiile agresiunii ca nu va ajuta cu nimic biggrin.gif

Ok mafiotule ! smile.gif

Tu te plimbi ziua in amiaza mare cu pistoalele la vedere si nu`ti are nime treaba asa`i ? smile.gif))

Glumesc lance. smile.gifwub.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest SpideR.m

nici un sfert din voi nu stit ce inseamna sa fii implicat intr-un conflcit cu niste retarzi care vor sa se dea rotunzi pe strada smile.gif

Io stiu e neplacut blink.gif mai ales knd zic ca suferi la ei si tu nici macar nu lai vazut dontknow.gif

Link to comment
Share on other sites

nici un sfert din voi nu stit ce inseamna sa fii implicat intr-un conflcit cu niste retarzi care vor sa se dea rotunzi pe strada smile.gif

so lasati teoriile si deifnitiile agresiunii ca nu va ajuta cu nimic biggrin.gif

cred ca cel mai bine ar fi daca cineva ar inchide topicu

ii vechi si deja s-or zis zeci de pareri si variante nu cred ca mai este nik nou de zis

Link to comment
Share on other sites

Depinde cat is de maroci astia...ca daca is scobitori normal ca nu fug...dar daca is daia maroci cu 5 ani de sala normal ca o iau la sanatoasa....de obicei nu ma bat cu nime si nici nu-mi place....si nici n-am luat-o niciodata nanana.gif pana acum.. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

Hmmm daca esti atlet bun fugi pana te tin picioarele si dupa te duci peste ei daca stii pe unde stau

ce sa le faci tu esti atlet si vrei sa le faci ceva ? 24.gif te rup in doua biggrin.gif daca se poate nu ii bagi in seama daca nu se poate te iei la bataie daca nu poti sa ii bati asta e, se mai intampla smile.gif vad ca multi prefera sa fuga, voi chiar nu aveti treaba cu bataia ? smile.gif macar sa ai ceva demnitate pe acolo nu fugi ca iepurasu.

Link to comment
Share on other sites

ce sa le faci tu esti atlet si vrei sa le faci ceva ? 24.gif te rup in doua biggrin.gif daca se poate nu ii bagi in seama daca nu se poate te iei la bataie daca nu poti sa ii bati asta e, se mai intampla smile.gif vad ca multi prefera sa fuga, voi chiar nu aveti treaba cu bataia ? smile.gif macar sa ai ceva demnitate pe acolo nu fugi ca iepurasu.

Cum spui u sa ai ceva demnitate..ai dreptate aici, dar sa stai prin sectiile de politie, amenzi etc etc, poate te-ai alege si cu un maxilar rupt, poate dai intrunu il lovesti si pica jos da cu capu de bordura sau mai stiu eu ce se loveste moare si stai colo dupa gratii...Mai bine ti-ai vede de treaba ta si ai baga capu-n pamantu si i-ai lasa in pace chiar dak iei tipa dupe tine...infine!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...