Jump to content
Frostwolf

Ce ati face dak 7 insi ar sari pe tine si te-ar ..

Recommended Posts

niciodata n`am fugit de nimeni shi niciodata n`am sa fug de nimeni.. singuru de care mi frica este Dumnezeu.. am patzit de vreo 2 ori.. am luat bataie.. odata de la 2.. shi odata le`am dat yo la 2 smile.gif noroc ca erau uscatzi shi betzi smile.gif .. dar dupaia a 2`a zi au luat`o rau de tot(pt ptima varianta).. smile.gif .. acuma nu demult a luat`o un prieten de la 7 inshi ( aci ai nemerit`o FrostWolf ) .. a 2`a zi am mers vreo 15.. shi le`am dat la aia..

P.S. alta faza.. 30 pe unu ce zicetzi ?smile.gif s`a intamplat.. am fost martor..

Link to comment
Share on other sites

P.S. alta faza.. 30 pe unu ce zicetzi ?smile.gif s`a intamplat.. am fost martor..

asa si nu se impiedicau intre ei? daca te iau acuma la fizica de studiem in spatiu nu cred ca au cum sa fie 30 de oameni pe unul singur...eventual sa faca unii cerc si cativa sa faca "cadouri"

Link to comment
Share on other sites

Citesc pe aici, e mai amuzant ca la tv sa-mi bag pixu-n buzunar!

Doar niste copii idioti vor sari DEODATA la bataie, lasii, cei care nu sunt in stare sa faca 1vs1. Daca ai lua-o de la mai multi ai avea scuza, nu aveai cum sa le dai si incepi sa le zici si la altii ce rupti sunt aia ca nu au facut fata pe rand.

O metoda ar fi sa ai un spray paralizant(un tub de ala de body spray, cu substanta respectiva), sau mai degraba o butelie plina cu spray si un parjolitor(suna aiurea nu?) si ii stropesti apoi ii bati de unu singur.

Ce as face de ar sari mai multi pe mine deodata? Ceea ce ar incerca oricine... fuga! Se aplica legea junglei(sau ce legea m*-sii e).. lupta sau fugi. Mai e o posibilitate, dar na o incasezi de te ia dracu daca nu iti iese... il iei pe unu din ei si il crapi tot la fatza(sau bagi cutitul in el, asa e posibilitatea mai mare sa fuga toti SAU sa iti fure tie cutitu si sa il bage-n tine :rip:), te bazezi pe faptul ca ceilalti iau morcov si fug .

Dar deh.. nu uitati, nu vor sari niciodata 7 pe voi decat daca sunteti un netics. wink.gif

Si totusi nu uitati, daca sunteti un netics inseamna ca sunteti si nemuritori! tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

nu sare nimeni pe mine bananadance2.gif (doar femeile nanana.gif )

sa spunem ... daca ar sarii ... ca oricine... as incerca sa scap ... daca nu reusesc... imi iau bataie ... dau si eu cat pot ... dar dupa... spitalu e prea bland cu ei . MORGA scrie pe ei. box.gif

Link to comment
Share on other sites

M-ash preface ca am o criza tongue.gif...kiddin`

Chiar daca mie imi cam sar nervii ash face cam ce face majoritatea pe aici..

Pe moment cred k as fugii, logic . Apoi, t3h revenge

Ce as face de ar sari mai multi pe mine deodata? Ceea ce ar incerca oricine... fuga

eu unu as fugi....dar fuga nu gluma.....si dupa aia i-as cauta

as fugi de-as manca pamantul

As fugi pana ma ia dracu

Pe moment cred k as fugii, logic . Apoi, t3h revenge

Simplu.

Daca apuci sa fugi, fugi,

As incerca sa fug, daca m-ar prinde m-as razbuna pe ei

Eu daca nu as reusi sa fug, i-as lasa sa ma bata( pt ca majoritatea care fac chestii de genu asta sunt puradei sau destia de acasa sunt ingerashi si afara sunt smecheri, si altii biggrin.gif ) m-ash duce domne la politie, si daca i-ash gasi, m-ash duce cu politia la usa fiecarui dintre ei. Cand or vedea parintii fiecarui, nu mai ies aia din casa ani buni.

Plus ca tot mi-ash ruga niste prieteni sa-i bata tongue.gif, pt ca nu-mi ajunge faza cu politia biggrin.gif.

Oricum degeaba zicem noi ce zicem acuma, daca ar fi sa se intample(doamne fereste) o sa actionati diferit, dupa imprejurari etc etc...

Dar deh.. nu uitati, nu vor sari niciodata 7 pe voi decat daca sunteti un netics.

Nu uita ca mai este si Popeye vizat de multi biggrin.gif...dar totusi tu cred ca detii recordu` de amenintari...

Link to comment
Share on other sites

Dar deh.. nu uitati, nu vor sari niciodata 7 pe voi decat daca sunteti un netics. wink.gif

Si totusi nu uitati, daca sunteti un netics inseamna ca sunteti si nemuritori!  tiphat.gif

Scuzati`ma pentru acest mic off-topic, dar :

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

GAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAHAAHAHJAJAJAJA

JAJAJAJAJAHAHAGHAAAGAGAGA 24.gif24.gif24.gifrofl1.gifrofl1.gif24.gif24.gif24.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai ce discutii de clasa a 9-a 24.gif

Cica dupa ce te bat aia, te uiti unde s-au dus si iti suni prietenii... pai daca te bat 7 insi stai o luna in spital in ghips si ai noroc dupa aia daca-ti mai amintesti cati au fost. Uita-te la stiri ca arata mereu cazuri din astea, de cate ori auzi ceva de razbunare? In afara de clanurile de mafioti care parca au program, intre 9 si 11 seara se mai taie intre ei...

Link to comment
Share on other sites

Cica dupa ce te bat aia, te uiti unde s-au dus si iti suni prietenii...

Ce sa faci nwradule, nu toti sunt asa de bajati ca astia rofl1.gif Pe forum toti sunt mari macho, crede-ma ca dupa ce ii sparg vreo 7 nu le mai arde lor de razbunare cu "tovarashii" + ca mai e si posibilitatea ca aia sa fie la randul lor "tovarashi" cu "tovarashii" tai si nu ajungi departe cu "teamul". motha faca' gangzta! bwhahah!

Link to comment
Share on other sites

In clasa a 8-a un coleg deal meu sia luat bataie de la vreo 6 insi care erau anu 1 la facultat pt ca ia dat foc un prieten deal lui lu soara lu unu dintre aia la par biggrin.gif sper ca intelegeti partea de mai sus. Asa dupa ce sa strans jumate de scoala si au venit si 2 martori deia de jandarmi a venit tata lu asta omu bazat... dupa ce a injurat jandarmi ca dc sia luat fiuso bataie ei unde erau si chesti sia adunat omu 2-3 prieteni a luato pe sora lu ala sa dus ia batut pe aia intre timp noi ne-am dus cu fiuso la spital care avea ochi vineti 2 dinti sparti si cam atata si lam asteptat pe taso. Apoi omu sa dus la politie smile.gif si ia mai si dat in judecata a castigat si procesu pt ca colegu meu a stat cam 3 sapt in spital pt 2 vanatai smile.gif. Acum trageti si voi concluzi in afara de faza aia cu "lasa limba romana in pace ca nu tia facut nimic" eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

toti is ninjalai pe aici FRATEEEEE,ei sunt FRATEEE!!!!!!!

daca o sa am probleme vreodata o sa fac topic aici pe linkmania sa veniti sa ma ajutati,o sa faceti asta pt mine,nu? pls pls! Va pup dulce, hainuinimicpa!

Link to comment
Share on other sites

Vai ce discutii de clasa a 9-a 24.gif

Cica dupa ce te bat aia, te uiti unde s-au dus si iti suni prietenii... pai daca te bat 7 insi stai o luna in spital in ghips si ai noroc dupa aia daca-ti mai amintesti cati au fost. Uita-te la stiri ca arata mereu cazuri din astea, de cate ori auzi ceva de razbunare? In afara de clanurile de mafioti care parca au program, intre 9 si 11 seara se mai taie intre ei...

radule la necunoscuti care te bat fara motiv nu prea ai ce sa le faci .. ma refeream la cei care stii ca ai probleme cu ei si se aduna o data pe tine ... atunci pe aia stii de unde sai culegi ... tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

smith tu esti cat usa laugh.gif ai bagat coduri...

nai mai vazut niciodata om de 2 pe 2 sa sio ia urat? eu am vazut o faza pe cand umblam in no problem ... ( o discoteca veche in oradea ) era unu solid rau cu prietena si so legat unu mai slabutz de fata si io dat un pumn numa la ala solid si ala nu o mai avut tupeu sa comenteze .. deci nu conteaza cat esti dak ai tupeu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

prieten de la 7 inshi ( aci ai nemerit`o FrostWolf ) .. a 2`a zi am mers vreo 15.. shi le`am dat la aia..

Pai nu mereu trebuie sa ai 100 de insi sa bati doar 5 pot sa fie 10 si sa vi cu 2 bazati si se alege de aia praful ...

Link to comment
Share on other sites

Vai ce discutii de clasa a 9-a 24.gif

Cica dupa ce te bat aia, te uiti unde s-au dus si iti suni prietenii... pai daca te bat 7 insi stai o luna in spital in ghips si ai noroc dupa aia daca-ti mai amintesti cati au fost. Uita-te la stiri ca arata mereu cazuri din astea, de cate ori auzi ceva de razbunare? In afara de clanurile de mafioti care parca au program, intre 9 si 11 seara se mai taie intre ei...

Radu nu`i musai.. acu`s 2 zi`le un prieten a luat`o de la 7.. o coasta rupta shi un semn pe frunte de la ADIDAS .. numai ca intors smile.gif .. SADIDA .. am vrut sa mergem peste ei dar a intentat proces shi numa mai mari probleme ii facem la proces daca ne bagam.. smile.gif ashteptam sa se termine smile.gif ..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...