Jump to content
L!nuX

Unde sunt cele mai frumoase fete ?

Recommended Posts

voi spuneti ca fetele cele mai frumoase sut cele din zona / orasul vostru , dar sunteti ipocriti cand spuneti asta stie toata lumea ca moldovencele sunt cele mai frumoase , si nu spun asta pentru ca sunt din moldova doar pentru ca statistile spun asta :P

Link to comment
Share on other sites

Cele mai frumoase fete sunt cele de la tara prin simplitatea lor,la oras sunt cele mai sexy prin indecenta lor... sunt si la tara ,dar la oras sunt foarte multe imbracate indecent si te mai miri de unde sunt atatea violuri ,pai daca ele sunt imbracate in dorul pu--,o fata cu adevarat frumoasa arata bine si daca se imbraca simplu si decent.. majoritatea fetelor de se imbraca in asa fel incat sa isi evinentieze formele defapt sunt cu mult mai urate in realitate ,ceea ce vedem noi este un decolteu cu niste sani urati care se lasa aproape de buric cand da sutienul jos,si fata aia super macheata si plina de fond de ten si farduri ,ascunde defapt multe riduri,bubite,cosuri... nu sunt ca toate ,dar in marea majoritate asa sunt

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Intrebarea nu mi se pare stupida, dar parerea mea e ca raspunsurile nu sunt certe , pt. ca nu cred ca e vreunu` care a strabatut tara asta dintr-un colt in altul ca sa putem lua in calcul parerea lui , si daca a facut`o poate nu semanam in gusturi ... deci e foc de paie :))

@Gerenal Lord daca alea-s femei frumoase ...

Link to comment
Share on other sites

Astea sunt pentru Mayhem :>

Sa numai zic de satele , comunele , orasele mai mici din jurul clujului. Vai ce fete (mai ales din simleu transilvaniei ) , imi plac foarte mult ca-s naive rau =)

@nici in craiova nu-s rele dar majoritatea pe care le-am intalnit au fost prea de tot :/

@@ba sherkane tu nu stii sa deosebesti o femeie frumoasa de una urata =))))))) (la tine orice p**** trebuie f*****)

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

Eu m-am referit doar la noi , dar vad Ibiza ... deci din afara cred ca Rusia are cele mai frumoase fete :P

FallOutGirl .jpg nu vorbe :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...