Jump to content
L!nuX

Unde sunt cele mai frumoase fete ?

Recommended Posts

Parerea mea e ca vara in Mamaia (CT) sunt cele mai frumoase fete biggrin.gif

Si in Buzau sunt fete frumoase sa stiti smile.gif

asteptam pareri , daca aveti si poze sunteti bine veniti

PS: pozele sunt bine sa aibe si un indicativ ceva sa stim din ce oras sunt (un nr de masina ceva , o statuie reprezentativa tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

Mah mie mi se par cam stricate in Constanta sincer si stau in Constanta si le vad cum se ingrasa si nu mai stiu sa se macheze etc hai sa zic la plaja da dar de unde draq sa stiu eu de unde sunt alea eu am vazut in ploiesti fete frumoase wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Braila clar !!!

@Thade mai umbla si tu prin alte locuri in afara de "pietre" , "Nox" sau alte locuri ciudate in care te duci tu si sunt numai delea drogate si ai sa vezi fete frumoase tongue.gif .

right, depinde de gusturi la fete, iar in mare parte (adica o suma a naspalitatii), in braila sunt fete NASPA

Link to comment
Share on other sites

Mah mie mi se par cam stricate in Constanta sincer si stau in Constanta si le vad cum se ingrasa si nu mai stiu sa se macheze etc hai sa zic la plaja da dar de unde draq sa stiu eu de unde sunt alea eu am vazut in ploiesti fete frumoase wub.gif

am fost in Constanta de 1 mai si am ramas masca cate tipe dragute am vazut !

Link to comment
Share on other sites

Timisoara si Falticeni , bananadance2.gifbananadance2.gif

http://img97.imageshack.us/my.php?image=30011292252833vg.jpg

http://img218.imageshack.us/my.php?image=5351178731on.jpg

Nu mai pun ca nu vreau sa va vad balele pe acia` tongue.giftongue.giftongue.gif

PS.Ultima e soramea si primele 2 niste prietene dea'le ei smile.gif

Link to comment
Share on other sites

In Romania is cele mai frumoase fete...nicaieri nu-i ca acasa biggrin.gif sunt si dincolo ..am fost in Austria anu trecut dar nu era ca si la noi la tot pasu...vara asta sper sa mai plec..o sa fac si poze sa postez sa le vedet tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...