Jump to content
M1nDH4cK

Bautura alcoolica preferata

Ce preferati ?  

226 members have voted

  1. 1. Ce preferati ?

    • 1. Bere
      86
    • 2. Vin
      54
    • 3. Vodka
      15
    • 4. Tequila
      15
    • 5. Ouzo / Sake
      2
    • 6. Whisky / Scotch / Brandy
      36
    • 7. Liquor
      11
    • 8. Rom
      7


Recommended Posts

Icercati :

- bere cu cola sau pepsi sau red bull sau power in toate variantele te vei simti cu totul altfel decat daca ai bea bere simpla + de asta isi face efectul mai repede si asa le place la femei icon_thumright.gif .

- vin alb cu aceeasi reteta fara cola sau pepsi , iti rupe filmu si te duce in lumea lui hary poter biggrin.gif

- wisky cu power sau red bull te doare capu a doua zi de nu stii pe ce lume esti blink.gif

- zambuka

- tequila

- vodka cu power

- vin rosu cu cola

- combinatia cea mai tare este sa bei umpic din fiecare reteta si sa continui cu ultima pana nu mai stii de tine .

- mai sunt si alte retete dar pentru unii pot fi costisitoare si nu am de gand sa va fac pofte .

Spre exemplu eu beau asa : incep cu 2 -300 g unicum , 4-5 beri , ceva tarie 100 sau max 150 g tarie indiferent ce poate fi wisky sau vodka dar cu reteta lui fiecare si apoi in functie de cum ma simt si starea pe care o am consum ce pofte am sau nu mai consum deloc dar tin sa precizez ca te cam rupi din reteta asta si nu multi o puteti duce la capat. As sugera celor care nu se stiu cu bautura sa nu incerce aceste retete iar celor care se au sa-mi spuna parerea lor dupa o experienta de acest gen. icon_thumright.gif

Daca nu mergeti mai departe (discoteca , chef concerte e.t.c.) savurand alaturi de prieteni si facandu-le si lor cinste cu cateva beri la fiecare va ajunge 150 Ron.

Va doresc pofta mare si distractie placuta ! occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...