Jump to content
nwradu

Pepsi sau Coca Cola?

Ce preferati?  

517 members have voted

  1. 1. Ce preferati?

    • Coca-Cola
      204
    • Pepsi-Cola
      237
    • Mi se par la fel
      48
    • Nu-mi plac
      29


Recommended Posts

Aleg Coca-Cola.Cateodata cola cateodata pepsi,dar mai des cola

Am observat ca la Pepsi mereu cand imi cumpar d'alea de 2.5 L,cica oferte.De paste/de craciun/normale/promotii.N-am vazut nici unu la 2L.

Parerea mea?Cred ca pepsi vrea sa intreaca coca-cola....si sunt de la aceeasi firma

Link to comment
Share on other sites

Aleg Coca-Cola.Cateodata cola cateodata pepsi,dar mai des cola

Am observat ca la Pepsi mereu cand imi cumpar d'alea de 2.5 L,cica oferte.De paste/de craciun/normale/promotii.N-am vazut nici unu la 2L.

Parerea mea?Cred ca pepsi vrea sa intreaca coca-cola....si sunt de la aceeasi firma

gresesti ... nu e aceeasi firma .... prima oara a fost facut coca-cola cam in 1901 !! Pepsi s-au luat dupa cola !!

Aleg coca-cola !!

Link to comment
Share on other sites

depinde care e la 2.5 eusa_whistle.gif , daca nu e niciuna iau Cola (chiar daca dizolva rugina, cuie, ficatzei si tot felu' de chestii blink.gif )

nu dizolva nimic,stai linistit, is doar abureli wink.gif (au fost facute experimente la Mythbusters tongue.gif )

aleg coca cola...are un gust mai bun, zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca sunt mici diferente de gust, dar mie mi se par la fel, iau de care imi pica in mana, sau mai degraba de care e la oferta la sticla de 2.5 litri tongue.gif

credeam ca eu sunt singurul care se uita dupa flacoanele de 2.5 litri tongue.gifyupi3ti.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...