Jump to content
nwradu

Ce messenger folositi?

Ce messenger folositi?  

615 members have voted

  1. 1. Ce messenger folositi?

    • Yahoo Messenger
      542
    • MSN Messenger
      14
    • Google Talk
      1
    • AOL Messenger
      1
    • Trillian
      9
    • ICQ
      1
    • Folosesc cel putin doua din ele
      40
    • Nu folosesc
      8


Recommended Posts

Eu folosesc trillian-ul. Dupa mine yahoo nici nu se compara cu trillian, la cate probleme si buguri are yahoo...... vaijamar si pe langa asta mai foloseste si mai si foloseste memorie ram de numa..... Deci Trillian.

YM rullez biggrin.gifwub.gif cat despre msn gives.gif
aici trebuie sa te contrazic se pare ca esti prost informat in privinta MSN.... sau esti prea i*i*t ca sa intelegi ce inseamna MSN.
Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc trillian-ul. Dupa mine yahoo nici nu se compara cu trillian, la cate probleme si buguri are yahoo...... vaijamar si pe langa asta mai foloseste si mai si foloseste memorie ram de numa..... Deci Trillian.

aici trebuie sa te contrazic se pare ca esti prost informat in privinta MSN.... sau esti prea i*i*t ca sa intelegi ce inseamna MSN.

nu-mi amintesc sa te fi numit i*i*t ... asa ca go for a spin \:D/ comp03.gif

Link to comment
Share on other sites

Yahoo (unde intru cu 3 id-uri loool), MSN Live Messenger, Skype si Gtalk cateodata. smile.gif N-am scris la misto.

Yahoo folosesc cel mai mult. Urmeaza Skype si MSN. Gtalk e naspa si nu prea am pe nimeni pe el.

MSN messenger e cel mai tare... parerea mea. Arata si bine, transferul de fisiere se face mult mai rapid prin el.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...