Jump to content
Thade

nu stiu cat de funny vi se pare dar

Recommended Posts

am luat amenda pe autobuz, aveam doar 180.000 si trebuia sa mai fac rost de icna 20, eram beat(de fapt sunt acum cand scriu 24.gif), am inceput sa cer la lume bani, am facut 200.000 ca mi-au dat niste fete cand gaboru vine la mine si-mi zice "amenda 500.000 pt apelarea la mila publicului" adica CHETA 24.gif

Link to comment
Share on other sites

astazi mergeam cu inca 2 prieteni pe strada, si din fata noastra veneau spre noi o haita de tzigani.. cam 10.. si vine unu spre mine, io mergeam pe langa trotuar, drq stie ce avea, si fara sa imi dau seama imi F**e una in ficat cat poate... si pleaca... cred ca o zis ceva de genu "vezi daca nu mergi pe unde trebe" ... va dati seama de prostia unora... daca erau mai putini saream pe ei.. dar asa nu avea rost.. wai... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

cam 10.. si vine unu spre mine, io mergeam pe langa trotuar, drq stie ce avea, si fara sa imi dau seama imi F**e una in ficat cat poate... si pleaca... cred ca o zis ceva de genu "vezi daca nu mergi pe unde trebe" ... va dati seama de prostia unora... daca erau mai putini saream pe ei.. dar asa nu avea rost.. wai...  blink.gif

d-asta tre sa dai tu mereu primu 24.gif

pai mi-au facut rahat de dosar penal d-ala si i-am dat foc, vine pe impozit, e ok ca oricum tre sa mai vina inca 5 milioane de la CFR, ce draq toata vara am mers cu buletinu=))

Link to comment
Share on other sites

Ma suna un coleg intr-o zi ca l-au prins controlorii pe RAT si i-au luat ghozdanul si sa merg cu el sa plateasca amenda... Inainte sa intram imi zice " sa vezi ce-i injur pe astia". Eu am crezut ca glumea...

Platim amenda, isi recupereaza ghiozdanul, eu ies primul, iese si el, face cativa pasi si incecpe " Fu%u%i gura ma%ii de hand#@pat" si o ia la fuga... eu cand am auzit chestia asta am fugit repede, am dat coltul(nu de tot biggrin.gif ) si am intrat in scara unui bloc.

Pe desteptul de colegu-meu se pare ca l-au prins aia ca s-a impiedicat 24.gif si l-au pus sa mai plateasca amenda pt. injurii... nush cum s-a intamplat ca eu m-am dus acasa dupa ce am stat 15 minute in bloc... si am vorbit abia la scoala a doua zi cu el biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...