Jump to content
sefu_bancii

Anii de Liceu

Recommended Posts

Am 18 ani si sunt clasa a 12-a, mai am o luna pana termin liceul dar deja incepe sa`mi fie dor de el si de fiecare data cand ascult melodii precum "Vama Veche - 18 ani" sau "Stela Enache - Ani de liceu" mi se face pielea de gaina si`mi mai curge cate`o lacrima.

Anii de liceu pentru mine, si sunt sigur ca nu doar pentru mine, au reprezentat cea mai frumoasa perioada din viata mea de pana acuma.Am facut o gramada de boacane (cea mai tare cand i`am proiectat la director o punga plina cu apa in picior de la etajul 1 si a plecat la etajul 2 si l`a batut pe unu banana.gifnanana.gif ) am si tremurat serios la orele de istorie si chimie si ma tot intrebam : "Da` nu moare asta o data?" si logic ca am avut si mari bucurii si satisfactii (vezi carnetul de note => matematica => 5 pe flanc banana.gif ) si logic ca n`o sa`mi pot uita colegii de clasa si mai ales unele colege eusa_doh.gif ....am avut de toate : smecheri, tarani, genii, fete "bune" si sa nu uitam cei mai speciali: cea mai proasta fata din scoala (era inteligenta dar proasta) si un mare gay caruia nu i`am determinat inca sexul.

Voi ce amintiri aveti?

Link to comment
Share on other sites

BHaaaa esti prost ? crybaby2.gif

Mor cand ma gandesc ... crybaby2.gif

O sa`mi fie asa de dor de colegii meiiiiiii ! crybaby2.gif

Steateam ieri intr`un bar pe centru .. cu 3 colegi ... si ne aminteam noi cate am facut de`alungul liceului ! Aproape ca am plans. JUR ! crybaby2.gif

O sa`mi fie FOARTE dor de liceu ... de colegi. Sefule, cate ai facut tu in liceu, fix pix 24.gif

Daca ar fii sa fac o lista .. pfoai` .. nu mi`ar ajunge un reply. De fapt .. le stii tu prea bine pe toate 24.gif

Ani de liceu, cu prietenii pe viata, scumpii ani de liceu, tii vei aminti mereu !

crybaby2.gifcrybaby2.gifcrybaby2.gifcrybaby2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ani de liceu hmmm.

o sa imi lipseasca orele petrecute la biblioteca (asta pt ca eram exmatriculat),orele de religie (il intrebam pe profesor daca preoti fac sex) si foarte multe altele.

Siner o sa imi lipseasca foarte mult sad.gifcrybaby2.gif

Noi suntem cea mai nebuna clasa din tot liceul cu media generala la purtare 7.50 occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

de anii de liceu cu colegii nu o sa imi fie dor in afara de garf restu is varza ... dar in perioada asta a liceului o sa imi fie dor de prietenii mei pe care ma pot baza tot timpu si cu care is tovaras de tampenii 19.gif

Link to comment
Share on other sites

E misto si la facultate, ca nu exista teme, absente, te duci doar daca vrei, esti tratat altfel, te vede lumea mai matur, nu mai esti copil. Dar incep alte griji si probleme, are si liceul multe parti bune, o sa va para rau dupa el, dar dupa aia o sa va para rau si de facultate, asta e viata.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

@Anarchy

Eu m-am distrat foarte mult in liceu dar nici sa ma bati nu as vrea sa ma intorc iar la liceu biggrin.gif poate va e dor acuma de liceu ca sunteti aproape de al termina sau ati terminat liceul acum 1 an sau 2 dar dupa ce l-ai terminat de vre-o 10 ani sincer sa fiu iti piere tot chefu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

@Cor7ez

Anii de liceu is cei mai frumosi !   crybaby2.gif
word

@c3nz0r

idem , pacat ca trec asa de repede , acum termin anul 3     crybaby2.gif  crybaby2.gif  crybaby2.gif
word

@i_need_money

de anii de liceu cu colegii nu o sa imi fie dor in afara de garf restu is varza ...
MC occasion14.gifbananadance2.gifwub.gif
Link to comment
Share on other sites

eu am 6 baieti in clasa "activi" dar nu cu ei ma simt bine in liceu ci atmosfera determina toata distractia sunt sigur ca nu va fi asa mijto la faculta :|

Asa am zis si io da acuma imi pare rau sad.gif o fost super tare la liceu smile.gif pacat ca o trecut asa reoede 4 ani sad.gif nu zic ca la faculta ii nasol sau chesti de genu si aici ii destul de bine da nu se compara cu liceu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

3/4 din ei pot sa moara incet.nu ma intereseaza absolut deloc soarta lor.sunt vreo 10 insa care merita atentia. vreti motive?prea multe, le-am spus acum vreo 2 sapt pe blog daca nu ma insel...shor term memory loss...f0ck 'em

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa va para asa rau , atata timp cat pastrati legatura cu ei. smile.gif !

Stiu cum e .....sunt a9-a ...scuzati de offtopic ( trec a 10-a smile.gif) ) si inca imi e dor de cei din generala..........nu mai e aceeasi atmosfera pe care o petreceam cu colegii mei iin generala sad.gif ! , dar cum zice si nwradu .......asta-i viata sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt bobocel, clasa a 9-a... mai am o luna si trec intr-a 10-a...

Am stat un semestru intr-o clasa najpa rau... acum parac e mai bine... dar deh, fiecare clasa are uscaturile ei...

Eu sincer de-abia astept sa termin liceul sa ajung la facultate...unde nu voi da prea des, decat la examene si laboratoare...

Da, stiu, sunt grabit in viata asta de rahat... si nu imi place sa ma bucur de viata... la mine bucurie inseamna sa castig 50+ milioane pe luna, un BWM, preferabil langa un Hummer, cel mai jmecher telefon si o vila mai tare ca a lui Bombo...

Deci nu, nu cred ca voi duce dorul anilor de liceu... sau a vreunor colegi sau profesori... prefer sa ma concentrez asupra viitorului smile.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...