Jump to content
Guest Kreon

question

Recommended Posts

Guest Kreon

Sa presupunem ca ar trebui sa rescriem un slogan la linkmania... asta de acum e keep playing...dar nu imi place deloc... sa zicem ca ar trebui sa rebrandizati ... la ce slogan va ganditi?... multumesc mult pt atentie

Link to comment
Share on other sites

Ala de la computer games (parca) e fff tare " The end of your social life!" !

Asta, keep playin` ... e fainutz .. dar acuma nu`mi vine nimic in minte wink.gif

Daca imi vine vreo idee, revin cu un post ! smile.gif

ala il zice la mine la steam cand ma conectez la servere 5.gif

Link to comment
Share on other sites

keep playing nu e chiar ok, pt ca aduce a keep walking... and we all know johnny.

oricum, simpatica ideea cu rebrandingul pe forum. probabil vor fi multe sugestii, probabil unele chiar pertinente si, in mod sigur, toate gratis biggrin.gif

primele idei: LINKMANIA...

players only

les jeux sont faits / jocurile sunt facute (pacat ca n-are corespondent in engleza)

let the game begin

save players - load games

for the gamer within

recitindu-le, mi se pare ca doar ultima e ok.

Link to comment
Share on other sites

hmmz, nu m'am gandit ca Linkmania ar avea nevoie de un slogan, stiam ca cea mai buna reclama la un produs sunt clientii...

si cum nu e de vanzare, nu vad rostul la slogan so...

Off: edel, ce userbar ai blink.gif get rid of it, nu da bine

Link to comment
Share on other sites

les jeux sont faits

hate french tongue.gif

save players - load games

nice ring to it desi ar putea avea intelesuri ascunse smile.gif)

oricum merge si cum e acuma nu e neaparat ceva de importanta majora

doar atata numi place

Discuta pe Forumul Link Mania - Locul in care se discuta tot ceea ce te intereseaza!

nu e in totalitate true eusa_doh.gifeusa_doh.gifevil5.gifevil5.gif

Link to comment
Share on other sites

na, din cate am inteles eu, era doar o idee de topic de diverse. nu inteleg de ce sariti atatia cu 'e f bun sloganul', 'nu e nevoie de rebranding', 'rebranding e un proces mult mai general' etc. daca aveti vreun slogan in minte, chiar daca e pe bune, chiar daca e la misto, postati si gata. altfel, daca vreti sa discutam despre ce inseamna rebranding, exista la 'filme si televiziune' un thread despre reclame deschis de netics 5.gif

@kasabian: o sa-mi modific userbarul cu prima ocazie in care ma voi dezamagi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu e asta de fapt "Aleea jatca est"? Sigur are corespondent...

am cautat pe google. pe wikipedia la expresia respectiva zice ca traducerea ADAPTATA e 'the chips are done', care nu se mai potriveste deloc cu ideea initiala.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...