Jump to content
nwradu

Ce tigari fumati?

  

414 members have voted

  1. 1. Ce tigari fumati?

    • Winston
      34
    • Marlboro
      51
    • Parliament
      11
    • Kent
      180
    • Pall Mall
      48
    • Viceroy
      1
    • Wincester
      2
    • Slims
      11
    • L&M
      9
    • Alta (ziceti care)
      68


Recommended Posts

am inceput cu marlboro rosu, apoi am trecut la pall mall lights...acum fumez si winston putzin..dar tot pall mall ramane iubirea mea biggrin.gif

ps:cei care nu fumeaza nu inteleg dc mai postati..

Link to comment
Share on other sites

Winston Lights de vreo 6 ani wub.gif

Avem noroc in Satu Mare ca si daca se scumpesc tigarile exista traficul din Ucraina sau poti da o fuga pana la duty free shop sa-ti iei tigari ieftine de tot, in jur de 4,50 euro cartusul de Winston biggrin.gif (cele din Ucraina sunt cam la acelasi pret ) deci poa` sa se scumpeasca ca tot ieftin le iau ....mai nasol e cand plec in alt oras si nu-mi fac provizii sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

kent 8, pana la moarte (sadic, stiu)... sau macar pana se face pachetul 100k, ca atunci deja o sa aleg davidoff lights (best cigs, sunt chiar dulci, dar nimeni nu ma crede tongue.gif )

davidoff sunt cele mai bune dar sunt scumpe ... cel putin pe aici (desi le luam fara eticheta 24.gif )

Link to comment
Share on other sites

Winston Lights de vreo 6 ani wub.gif

Avem noroc in Satu Mare ca si daca se scumpesc tigarile exista traficul din Ucraina sau poti da o fuga pana la duty free shop sa-ti iei tigari ieftine de tot, in jur de 4,50 euro cartusul de Winston biggrin.gif (cele din Ucraina sunt cam la acelasi pret ) deci poa` sa se scumpeasca ca tot ieftin le iau ....mai nasol e cand plec in alt oras si nu-mi fac provizii sad.gif )

Cika se inchid Duty Free`urile ! crybaby2.gif

Sunt din Oradea .. deci ar fi un avantaj si pt. mine sa nu se inchida ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...