Jump to content
Sesshomaru

Anime forum

Se poate/Doriti ca langa rubrica de Filme si Televiziune sa apara un forum separat pt anime ?  

71 members have voted

  1. 1. Se poate/Doriti ca langa rubrica de Filme si Televiziune sa apara un forum separat pt anime ?

    • Da
      42
    • Nu
      16
    • Mi-e indiferent
      13


Recommended Posts

nu e idee rea dar trb sa explici de ce crezi ca trb facuta aceasta separare de tv si filme

Ok smile.gif

Pros:

- Topicul va fi mult mai usor de gasit pe forum

- O ORGANIZARE mai buna a forumului avand in vedere ca va aparea sub topicul de Televiziune

- EFICIENTA mai mare a forumului nu vor mai fi incurcate anime cu filmele

- O ORDINE avaind in vedere ca toate desenele animate vor fi la un loc

- Eviarea creearii mai multor topicuri cu acelasi nume (dak un topic "moare" avaind in vedere k majoriratea nu dau search fac un topic nou. Astfel evitam reluarea discutiilor)

Cons:

- umpic mai mult de "munca" tongue.gif

Eu zic ca sunt destule argumente smile.gif si in plus de ce nu am face asa ceva ? Nu cred ca ar deranja asa de mult un forum separat pentru anime smile.gif . Ce avem de pierdut ? Try we must biggrin.gif dak nu e bine SHIFT + DELETE biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok smile.gif

Pros:

- Topicul va fi mult mai usor de gasit pe forum

- O ORGANIZARE mai buna a forumului avand in vedere ca va aparea sub topicul de Televiziune

- EFICIENTA mai mare a forumului nu vor mai fi incurcate anime cu filmele

- O ORDINE avaind in vedere ca toate desenele animate vor fi la un loc

- Eviarea creearii mai multor topicuri cu acelasi nume (dak un topic "moare" avaind in vedere k majoriratea nu dau search fac un topic nou. Astfel evitam reluarea discutiilor)

Cons:

- umpic mai mult de "munca" tongue.gif

Eu zic ca sunt destule argumente smile.gif si in plus de ce nu am face asa ceva ? Nu cred ca ar deranja asa de mult un forum separat pentru anime smile.gif . Ce avem de pierdut ? Try we must biggrin.gif dak nu e bine SHIFT + DELETE biggrin.gif

DA sunt de acord cu sessh nu cred ca ar face asa multa zarva un topic de anime smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1. imi plac anime.

2. e stupid sa apara o sectiune separata doar pt anime-uri. in principal, pt ca anime-urile se incadreaza f bine la partea cu 'filme si televiziune', si in al doilea rand pt ca mai mult de 2-3 topicuri n-ai ce deschide pe tema asta (topicuri care sunt deja deschise, btw). ce am putea comenta, ce-a purtat sailor moon anul asta la academy awards? blink.gif

3. si eu as vrea o sectiune separata pt publicitate, doar pt ca ma pasioneaza pe mine... dar mi s-ar parea stupid sa cer asa ceva si pt asta exista alte forumuri...

Link to comment
Share on other sites

Nu este deloc stupid sa apara o sectiune separata avand in vedere ca numai pe baza unei serii se poat face cu usirinta mai mult de 3-5 topicuri. Exista forumuri straine care care au peste 100 de topicuri numai pentru doua trei serii. Si nici unul nu suna asa de penebil precum "ce-a purtat sailor moon anul asta la academy awards".

Eu am propus lucrul acesta pe linkmania deoarece este singurul forum pe care il vizitez si de aceea vreau sa fie cat mai bogat in informatii din toate domeniile smile.gifoccasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

E facut degeaba, pt 20 de voturi nu se face nici un forum. Majoritatea au votat dupa principiul "nu am treaba cu animele, dar nu m-ar incurca un forum". Numai ca nu se poate face un forum asa, probabil vor fi 5 threaduri si 3 insi care posteaza. Se poate discuta pe acest subiect in Filme, abia daca ar fi 20 de threaduri de anime si agitatie mare ar fi necesar un alt forum. Momentan nu este.

Ca sa-ti dau alt exemplu, si un forum de telefoane mobile ar fi bun si n-ar incurca pe nimeni, dar nu are legatura cu Linkmania si nici n-ar genera multe discutii, asa ca nu se face. Si exemplele pot continua.

Some tome ago (PM de la nwradu) that's why we gotta keep em votes commin so VOTE PPL !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...