Jump to content
nwradu

Ce post de radio preferati ?

Ce post de radio preferati ?  

369 members have voted

  1. 1. Ce post de radio preferati ?

    • Radio 21
      71
    • Kiss FM
      198
    • Radio DEEA
      26
    • PRO FM
      15
    • Europa FM
      34
    • InfoPro
      6
    • MagicFM
      4
    • Romantic
      6
    • Total
      9


Recommended Posts

Sunt o gramada de alte posturi locale, de ex Linkmania are la Live! vreo 5 de care n-au auzit niciodata, asa ca nu ma astept sa iasa cine stie ce din pollul asta, dar sa vedem tongue.gif Am votat Europa. As prefera sa spuneti aici si de ce ati votat un radio, sau ce nu va place la altele, eu am votat EuropaFM pt ca dau muzica din toti anii si piese interesante. Restul ma enerveaza ca au prea multe reclame, playlist prea repetitiv, prezentatori idioti..

Link to comment
Share on other sites

Cel mai mult ascult Naţional FM.Postul nu e grozav în ce priveşe emisiunile difuzate dar prin muzica pe care o difuzează nu se poate compara cu nici unul din posturile existente în fm-ul românesc.E o muzică variată,de bun gust,nu repetă melodiile obsesiv şi la ei am auzit în premieră o groază de hituri pe care celelalte posturi de radio au început să le difuzeze abia peste câteva săptămâni sau nu le-au difuzat deloc (un exemplu ar fi cea mai recentă melodie a Tinei Turner - Open Arms , pe care nici la 2 ani de la lansare Europa Fm nu s-a deranjat s-o difuzeze...)

Bine,dacă muzica am spus că nu se repetă nu pot spune acelaşi lucru referitor la reclame..cred că bănuiţi că European Drinks&Food rulez biggrin.gif

Din opţiunile chestionarului am ales Europa FM,pe care-l ascult pentru informaţii.

Dimineaţa - Radio 21 şi Buzdugan.

@netics: şi eu care credeam că esti fan Kiss fm tongue.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...