Jump to content
Coser

"Fazan"

Va mai place jocul "fazan"?  

70 members have voted

  1. 1. Va mai place jocul "fazan"?

    • Da, vreau sa ramana topicul
      53
    • Nu, cred ca ar trebui sa inchida topicul
      17


Recommended Posts

Pai pentru inceput as vrea sa le spun adminilor sa nu imi dea warn deoarece e doar o parere.

Cre ca stiti cu totii de topicul "Hai sa jucam fazan" initiat de netics.Uitati ce cred eu: Mi se pare ca acest joc "fazan" este plictisitor. Nu se intampla nimic! Doar spui cuvinte. Ca o fi si greu sa gasesti un cuvant cu ultimele 2 litere. Si un copil de gradinita stie sa il joace. Acest topic nu este deloc distractiv si nu iti consolideaza cunostintele generale. Mi se pare o pierdere de timp. Mai ales ca profitam cu totii sa mai facem cate o postare degeaba. Acest topic ar putea sa se cheme si: SPAM!

Nu cred ca si-ar mai avea rostul!

Recunosc ca si eu mai postez pe acolo, dar numai dintr-un singur motiv: " sa mai adaug in numarul meu de postari".

Eu zic sa il inchidem, deoarece e prea depasit.

Voi ce spuneti?

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau sa ramana.

1. Jocul e ineresant. (poate sa faca copii mici care nu citesc sa caute cuvinte in DEX (U should try this dak nu ai ce face)) read2.gif

2. Un forum nu trebuie sa fie numai informativ, trebuie sa fie si putin "iteractiv" dak nu iti place topicul ignora-l !

3. Nu este spam pentru ca e limita de posturi ... sau ... esti ofticat k nu poti posta de mai multe ori 24.gif ?

4. Gandeste inainte de a face un topic.

5. Close this god damn topic k e inutil.

gives.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau sa ramana.

1. Jocul e ineresant. (poate sa faca copii mici care nu citesc sa caute cuvinte in DEX (U should try this dak nu ai ce face)) read2.gif

2. Un forum nu trebuie sa fie numai informativ, trebuie sa fie si putin "iteractiv" dak nu iti place topicul ignora-l !

3. Nu este spam pentru ca e limita de posturi ... sau ... esti ofticat k nu poti posta de mai multe ori 24.gif ?

4. Gandeste inainte de a face un topic.

5. Close this god damn topic k e inutil.

gives.gif

oo, da, sa vedem... Ce rimeaza cu seminte? Dorinte!!! Ce inteligent sunt!! Trebiuie sa dau la facultate pt chestia asta...

hmm, sa vedemmm.... ce incepe cu "mn"?

NIMIC! WOoooOW, ce inteligent suuuunt.... Ia sa pun alt cuvant: "căluţ"! Vaaai... dar ce m-as mai da pe un poneeei......!!! Ma oameni buni! Jocul e depasit rau. Pai pe calculator... Unde nu te plictisesti, faci topicuri d-astea.... e clar. Cand nu ai nimic la indemana cu care sa te distrezi, joci fazan. In situatii de criza tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites

shi chestia asta e un spam.....toata lumea face spam,oftopicuri (vrut, nevrut) .......etc

shi dak te gandeshti.....sa nu mai faca oamenii spamuri prea multe pe tot forumul mai bine il fac acolo

@Sesshomaru ->joku nu se joaka cu Dex ul in mana...dar in fine

Link to comment
Share on other sites

shi chestia asta e un spam.....toata lumea face spam,oftopicuri (vrut, nevrut) .......etc

shi dak te gandeshti.....sa nu mai faca oamenii spamuri prea multe pe tot forumul mai bine il fac acolo

mult adevar spui tu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

daca era un thread in care fiecare posta dupa bunul plac mai ziceam, dar sunt niste reguli acolo pe care cei care posteaza le respecta. nu cred ca posteaza cineva in fiecare zi pentru a-si creste numarul de posturi cu 1/zi si chiar daca ar face-o, nu ar fi chiar asa o tragedie, presupunand ca respectivul mai citeste si alte sectiuni ale forumului

ramane deschis si thread-ul asta ca poate mai vrea cineva sa-si spuna parerea, dar va rog sa va abtineti de la SPAM

Link to comment
Share on other sites

Si eu joc fazan din cand in cand, cand ma plictisesc biggrin.gif . Dar nu mi se pare o idee buna de topic dontknow.gif . Ma rog, acu partea cu spamu nu mi se pare ca e foarte importanta, adica e un topic, nu mi se pare spam smile.gif . Cine vrea sa joace e invitatul meu, cine nu, nu. Ma rog, ma scuzati ca nici nu am inteles prea bine care e problema ... nanana.gif

Link to comment
Share on other sites

puteti fi siguri ca daca nu ar mai posta nimeni ar fi scos...

insa eu propun sa nu ami fie pinned (parca asa se numenste, nu)...iar daca va fi sa moara...va muri...se va duce in jos...si il vom uita

Link to comment
Share on other sites

Buna idee sebi! E cool2.gif ideea.

Daca moderatorii v-or observa, s-ar putea face asta.

Deci pana atunci, mai postez la "fazan" ca sa mai fac o postare. tongue.gif

Oki. Close topic!

P.S. Jucati-va in continuare. Eu ma duc sa fac spam. Ca imi place. Vad ca nu e interzis. evil5.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, sa vedemmm.... ce incepe cu "mn"?

NIMIC! WOoooOW, ce inteligent suuuunt.... Ia sa pun alt cuvant: "căluţ"!

cu 'mn' incepe cuvantul 'mnemonic' smile.gif

pana sa citesc randurile astea consideram topicul cu fazanul inutil, dar de-acum vad ca mai are lumea cate ceva de invatat din el smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hai ca asa e. Poate ca eu am gresit. Dar nu am vazut pe unu' care a zis un cuvant care se termina in st si a inceput cu altul pt ca el credea ca nu exsista un cuvant sa inceapa cu st. Dar jocul s-a continuat. Asadar nu conteaza. Ma rog. Oricum nu mai conteaza. Am postat ieri. Si mai postez si azi. Ca imi place sa fac cate o postare in plus. evil5.gif Imi place chestia asta. Am crezut ca nu mai vreti spam. Las' ca fac si eu daca e voie.

Link to comment
Share on other sites

Nu am dat decat un reply acolo...si'asta pt ca m'a rugat cineva biggrin.gif. Vorba lui Fane: M-ai inveti cuvinte noi" smile.gif. Avand in vedere ca se poate da un singur reply pe zi nu cred ca se poate pune problema de spam.. :\

Chiar nu vad cu ce ii este superior un user cu 4200 de posturi unuia cu 201 eusa_whistle.gifeusa_whistle.gifeusa_whistle.gifevil5.gif

Link to comment
Share on other sites

Coser cand vii cu motive intemeiate pentru inchiderea threadului atunci se va inchide.

Crede-ma ca ne-am gandit inainte sa il deschidem, de aia am si pus reguli care trebuiesc respectate.

Ce vrei tu sa faci e sa spargi asa zisul spam de acolo, nu e spam! Nu se posteaza abureli sau doar smiles

Pana una alta aici e sectiunea fun, nu?!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...