Jump to content
nwradu

In ce tara din Europa ati vrea sa ajungeti?

Care este tara din Europa unde va doriti sa ajungeti?  

404 members have voted

  1. 1. Care este tara din Europa unde va doriti sa ajungeti?

    • Spania
      52
    • Italia
      34
    • Franta
      45
    • Marea Britanie
      104
    • Germania
      52
    • Austria
      17
    • Grecia
      21
    • Rusia
      10
    • Cehia
      7
    • Alta (care?)
      63


Recommended Posts

Mereu miam dorit in UK :x

Nu face greseala asta. Englezii sunt cei mai imputiti oameni. Boschetari ordinari.

La televizor arata doar partile bune legate de tara asta de tot rahatul insa nici macar in UK nu se afiseaza crimele, violurile, etc., pentru a nu da o imagine proasta tarii.

Sunt extraordinar de rai, cauta scandal din orice. La ora 5pm se inchid magazinele, mall`ul. Moare orasul.

Dupa ora 7 pm incep boschetarii sa misune pe strazi, rupti in gura, cu chef de scandal.

Trust me my friend, oriunde altundeva e mai bine decat in UK.

ON: Franta

Link to comment
Share on other sites

Nu face greseala asta. Englezii sunt cei mai imputiti oameni. Boschetari ordinari.

La televizor arata doar partile bune legate de tara asta de tot rahatul insa nici macar in UK nu se afiseaza crimele, violurile, etc., pentru a nu da o imagine proasta tarii.

Sunt extraordinar de rai, cauta scandal din orice. La ora 5pm se inchid magazinele, mall`ul. Moare orasul.

Dupa ora 7 pm incep boschetarii sa misune pe strazi, rupti in gura, cu chef de scandal.

Trust me my friend, oriunde altundeva e mai bine decat in UK.

ON: Franta

chiar nu credeeam ca poate sa fie asa in UK . Eh , oricum nu ma mai mira cam nimic din lumea asta.

Link to comment
Share on other sites

Elvetiaa :D Am fost vara trecuta si la naiba , e misto !!

Sau in Spania ( la Barcelona) ; sau in Germania , defapt toate tarile din nord sunt misto si vreau sa le vizitez :)

Am fost in Grecia la matusemea si e super, acu as vrea sa merg in Germania unde lucraza maicamea...vreau sa merg la DisnyLand :yum:

nice sign , imi place si mie survivorman

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...