Jump to content
nwradu

Ce retea de telefonie mobila utilizati?

Ce retea de telefonie mobila utilizati?  

452 members have voted

  1. 1. Ce retea de telefonie mobila utilizati?

    • Connex-Vodafone
      186
    • Orange
      203
    • Zapp
      3
    • Cosmote
      53
    • Nu am telefon mobil
      7


Recommended Posts

am folosit orange in primul an...iar acum doar cnx (sau vodafone)....pai 5 $ = 80 min nationale e boierie (cu campus).

Si inca ceva...nu vad nimic bun in preluarea mobifon de Vaodafone...(iar experianta de-a demonstart ca nu a stat altfel nici cu dialog-orange)...mie mi se pare ca au crescut preturile la ab...va amintiti acel dialog free (180 min in retea, seara si in week-end + cu 3 nr favorite, la orice ora, cu doar 7 $?)

Link to comment
Share on other sites

Orange....but SUX.....am stat odata 45 de minute (chiar am fost curios sa vad cat ma tin domnii de la relatii cu clinetii in asteptare) ca sa am si eu onoarea sa vb cu unul dintre ei, plus ca dupa 7-8 seara de-abia resusesti sa te intelegi cu cineva din cauza retelei lor de toata jena! Iar cand suni sa le spui ca ai intreruperi foarte dese in timp ce vb...ei iti spun ca vezi vai Doamne reteaua noastra e prea plina si din cauza asta! angry4.gif

Pai si ce daca e prea plina? Daca au prea multi clienti sa-si mareasca reteaua ca bani au garla, labarii dracului ca nu-i sufar! BangHead.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...