Jump to content
nwradu

..:: In acest thread propuneti sondaje ::..

Recommended Posts

Aparate electronice nu, sunt prea mult pt a putea fi discutate intr-un poll, periuta de dinti nici ala tongue.gif, 3D shootere n-are rost (joci ce te prinde, nu preferi un anume gen), iReal al tau e ok, dar mai gaseste optiuni, ca asa sunt prea putine. Restul le fac acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Batranelu_Fantastic

De cati ani aveti calculator ?

1. mai putin de 6 luni

2. 1 an

3. 1an - 2 ani

4. 2ani - 3ani

5. 3ani - 4 ani

6. 4 ani - 5 ani

7. 5ani - 6 ani

8. 6 ani - 7 ani

9. 7ani - 8 ani

10. peste 8 ani

Link to comment
Share on other sites

De acum (20 aprilie) puteti propune un singur thread pe saptamana! Ideea este sa ramana timp si sa ne uitam prin pollurile deja create, sa comentam niste alegere, sa tragem niste concluzii, si sa dam sansa celor noi sa apuce cumva sa vada toate threadurile. La 30 (o cifra oarecare) de useri care propun threaduri se fac 30 de polluri noi pe saptamana, adica 6 pe zi lucratoare tongue.gif, suficient as zice eu. Sa nu deschideam prea multe dintr-o data. Solicitati deci cu grija polluri, nu va aruncati la orice idee va vine, ci ganditi un pic ce ati vrea sa vedeti pe site. Poate dupa o vreme cand se satureaza forumul si nu mai sunt atat de mult idei, vom scoate aceasta regula.
Link to comment
Share on other sites

Rog frumos sa puneti acest topic !

Care este cel mai bun shooter in grafica ?

Oblivion

F.E.A.R

Far Cry

Doom 3

Quake 4

Call of duty 2

Altul

Eu zic : cei care aveti calc !! Nu gluma .... puneti jocul Oblivion pe detali maxime , sa vedeti natura :| ... no coment e 3DMark 2005 deja !! Mai multe detali aici ... dati la paginile urmatoare biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Incercati asta...ce gen de filme preferati?

Comedii

De dragoste

Razboi

Actiune

Drame

Horror

Documentare

Sry nwradu nu m-am putut abtine  tongue.gif gata cu propunerile  wink.gif

Nu ştiu alţii cum sunt,dar eu când mă gândesc la casa părintească din Humuleşti...Aaa! Scuze,ăsta era Creangă! tongue.gif Înlocuiţi Humuleştiul cu "Filme şi Televiziune" biggrin.gif

Pollul propus de tine există în secţiunea de " Filme şi Televiziune" aici smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Oblivion

oblivion e rpg dar zic ca e cel mai taree la grafica ... la un ati x1600 si 3700+ cu toate la max tii mai mare dragu sal joci

acum un poll propus de mine

CARE ESTE CIOCOLATA PREFERATA

1. Poiana

2. Heidi

3. Africana

4. Milka

5. Merci

6. ... mai sugerati voi pe moment nu'mi vine in minte

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...