Jump to content
iReal

niste teste...

Recommended Posts

testul cu idiotenia... 21%... cele 2 intrebari cu Kurt Vonnegut valoreaza 10%. am raspuns la ele cu nu, apoi cand am pus da mi-a scazut la 11%(am vrut sa verific prin ce nesimtire ma face el pe mine idiot tongue.gif )...

testul lui einstein l-am rezolvat acum 3-4 ani si mi s-a parut ushor... cum a zis si Thade... cu tabel

Link to comment
Share on other sites

la testul cu idiot mi'a iesit 36 % biggrin.gif

la cel cu ciocan rosu nu mi'a mers ca il stiam si cel cu einstein e usor daca il faci pe hartie, germanul e raspunsul, mai intai aflii unde sta fiecare, ce culoare are fiecare casa, ce bea, si dupa ce fumeaza ca sa aflii animalul tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest masterflaster

idiot test

sunt 14 % idiot :blink:

le'am nimerit

Un test facut de einstain , zice ca 98% din populatia globului nu il poate face ,try it (io l'am facut , in 4 ore )

1. Exista 5 case, fiecare de alta culoare.

2. În fiecare casa locuieste doar o singura persoana, fiecare de alta nationalitate.

3. Fiecarui locatar al fiecarei case ?®i place o anumita bautura, fumeaza o anumita marca de tigari si detine un anumit animal de casa.

4. Nici una din cele cinci persoane nu bea aceeasi bautura, nu fumeaza aceeasi marca de tigari si nu detine acelasi animal de casa.

ÎNTREBARE: Cui ?®i apartine pestisorul din acvariu?

INDICATII:

Britanicul locuieste ?®n casa rosie

Suedezul are un c?¢ine

Danezul bea cu placere ceai

Casa verde se afla ?®n st?¢nga casei albe

Locatarul casei verzi bea cafea

Persoana care fumeaza Pall Mall are o pasare

Locatarul care locuieste ?®n casa din mijloc bea lapte

Locatarul din casa galbena fumeaza Dunhill

Norvegianul locuieste ?®n prima casa

Fumatorul de Marlboro locuieste langa cel care are o pisica

Locatarul care are un cal locuieste l?¢nga cel care fumeaza Dunhill

Fumatorul de Winfield bea cu placere bere

Norvegianul locuieste l?¢nga casa albastra

Germanul fumeaza Rothmans

Fumatorul de Marlboro are un vecin care bea apa

ps. cei care l'au rezolvat sau il stiu , nu postati raspunsul !

Urmeaza instructiunile si calculeaza mintal, dar nu trece mai departe pina nu ai raspunsul calculului. La sfirsitul testului vei afla ce te intereseaza!

Poti incepe sa mergi in jos, dar incet!

Incepem!

Cit face...15+6

3+56

89+2

12+53

75+26

25+52

63+32

Da, sint doar niste sume, dar asta e de fapt exercitiul. Mai ai un pic de rabdare...

123+5

GINDESTE-TE REPEDE LA O UNEALTA SI LA O CULOARE!

Mergi mai departe!

Înca un pic!

Si inca putin.

Te- ai gindit la un ciocan rosu, asa-i?

Daca nu te-ai gindit la asa ceva, faci parte din cei 2% din populatie care gindesc cu totul altfel... 98% din cei care au facut (sincer) testul au raspuns "un ciocan rosu"...

FRATZIOARE TESTUL ALA L AM FACUT IN MAXIM 10 MINUTE. STIU SI EU PE CINEVA CARE L A FACUT INTR O JUMATATE DE AN.. OAMENI TAMPITZI

Link to comment
Share on other sites

lol

I am 22% Idiot.

Friggin Genius

You are not annoying at all. In fact most people come to you for advice. Of course they annoy the hell out of ou. But what can you do? You are smarter than most people.

ma asteptam sa iau peste 50% sincer sa fiu :)

fain testul

Link to comment
Share on other sites

21% Idiot

You are not annoying at all. In fact most people come to you for advice. Of course they annoy the hell out of ou. But what can you do? You are smarter than most people.

:D

Link to comment
Share on other sites

I am 32% Idiot. xD

You ain't too bright. But all those other idiots annoy the hell out of you. You may not be the brightest bulb in the bunch, but at least you know your limits.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...