Jump to content
Fane Spoitoru

Se apropie 1 Aprilie

Recommended Posts

Se apropie 1 Aprilie si cu sigurantza trebuie sa te gandesti deja la o farsa calumea la care toata lumea sa puna botul smile.gif ... Eu ( VOLTAJ ) te pot ajuta cu asta trimitand sms-uri de pe orice numar de telefon doresti la orice numar de telefon doresti ... ( deci pot trimite un sms-s iubitei tale de la mama ei sau asa mai departe ) ... daca vrei o asemenea farsa emailul meu e mihai_voltaj@yahoo.com sau id-ul de yahoo e mihai_voltaj banana.gif Sper k e bine unde am postat

Link to comment
Share on other sites

Ha ha abia astept 1 aprilie 19.gif pe cine o sa mai pacalesc ? 5.gif

App un banc de 1 aprilie:

Bula de 1 aprilie se decide sa faca si el o farsa si se duce la maica-sa si ii zice ca tatal lui s-a spanzurat in garaj maica-sa speriata se duce in garaj si ii zice lui Bula da tatal tau unde e? dar Bula ahahaha te-am pacalit tata s-a spanzurat in pod 24.gif

Link to comment
Share on other sites

De 1 aprilie vor scadea : taxele, preturile, criminalitatea, coruptia, hotia, rata mortalitatii, va scadea rata somajului, nr de bolnavi.

De 1 aprilie vor creste : salariile, alocatiile, pensiile, nr oamenilor din romania, nr oamenilor care se intorc in romania.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru k mi sa redeschis topicu si nu va mai dati toti cu parerea cand sa se inchida dak nu ati citit tot, peste topicul meu sa mai bagat alt topic si deaia ati zis toti asa ce am scris eu mai sus adik asta --> Se apropie 1 Aprilie si cu sigurantza trebuie sa te gandesti deja la o farsa calumea la care toata lumea sa puna botul ... Eu ( VOLTAJ ) te pot ajuta cu asta trimitand sms-uri de pe orice numar de telefon doresti la orice numar de telefon doresti ... ( deci pot trimite un sms-s iubitei tale de la mama ei sau asa mai departe ) ... daca vrei o asemenea farsa emailul meu e mihai_voltaj@yahoo.com sau id-ul de yahoo e mihai_voltaj, mentionez k este valabil nu numai de 1 Aprilie ci si in orice alte zile. Acum pune-tiva pe farse biggrin.gif k sunt mai marfa decat alea de 1 Aprilie credetima wink.gif. Adaugati id si aflati mai multe detali ms o zi buna tiphat.gif

@Nwradu ms pt k mi-ai redeschis topicu :* occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...