Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

ce noob.in goldshire nam mai fost de la lvl 5 si tu la lvl 51 sa ma duc acolo doamne fereste..

si tu esti din ala care considera cuvantul "noob" o injuratura mai rea ca cele de mama...

Andrei_mistake nu poti afirma asa ceva avand in vedere, ca ai cam demonstrat cat de PRO esti... :>

btw pur si simplu dc nu folosesti cartographer?

Link to comment

From: "Blizzard Entertainment" <noreply@blizzard.com>Add sender to ContactsTo: robi_k_28@yahoo.comGreetings,

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here: WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

To verify your identity please visit the following webpage:

https://www.worldofwarcraft.com/login/login...nt%2Findex.html

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

Sincerely,

Account Administration

Blizzard Entertainment

astai o gluma proasta sau ce mama naibi?

Link to comment

From: "Blizzard Entertainment" <noreply@blizzard.com>Add sender to ContactsTo: robi_k_28@yahoo.comGreetings,

An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of, this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here: WoW -> Legal -> End User License Agreement

and Section 8 of the Terms of Use found here:

WoW -> Legal -> Terms of Use

The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

To verify your identity please visit the following webpage:

https://www.worldofwarcraft.com/login/login...nt%2Findex.html

Only Account Administration will be able to assist with account retrieval issues. Thank you for your time and attention to this matter, and your continued interest in World of Warcraft.

Sincerely,

Account Administration

Blizzard Entertainment

astai o gluma proasta sau ce mama naibi?

linku ce lai postat e cel original , daca dadeai click pe el te ducea pe alta pagina . uita-te jos (daca ai firefox) de tot in FF ca scrie unde te duce acel link .

Link to comment
Guest gabrielbogdan

1 Salut, poate sa ma ajute cineva?

Am nevoie de un cc macro pentru lock pentru Affliction spec (sa maximizeze dps-ul) pentru PvE, care sa includa si noile talente, tot ce gasesc sunt doar cu cele vechi.

2 Foloseste cineva ,,in game guides'' gen Zygor Guides ?

Este bun de ceva, exista vreo imbunatatire vizibila folosindul sau mai mult te incurca?

Poti primi ban pentru folosirea lui ?

Multumesc.

Link to comment

Am folosit eu Zygor si am crescut 3 caractere cu el.

Este foarte bun singurul minus fiind ca ocoleste questurile de grup si se termina in Storm Peaks, unde presupune ca faci level 80, lucru care se si intampla de altfel mai mult sau mai putin.

Nu primesti ban pentru folosire, in general daca un add-on nu se incadreaza conditiilor impuse de Blizzard, baneaza add-onul iar nu userul.

Atentie: add-on iar nu third party program.

Link to comment

bai frate ce frenezie cu achivement-urile astea...nu mai poti sa faci un pug daca nu ai achiev chiar daca ai gear si ai facut raidu pe alt char...daca nu ai achiev degeaba.

am si eu nevoie de niste macro pt shadow priest sa imi imbunatateasca dps-ul pt ca momentan nu am nici un macro, si pana pun doturile si dau un mind blast sau mind flay mobu are mai putin de 40% din hp.

Link to comment

Am folosit eu Zygor si am crescut 3 caractere cu el.

Este foarte bun singurul minus fiind ca ocoleste questurile de grup si se termina in Storm Peaks, unde presupune ca faci level 80, lucru care se si intampla de altfel mai mult sau mai putin.

Nu primesti ban pentru folosire, in general daca un add-on nu se incadreaza conditiilor impuse de Blizzard, baneaza add-onul iar nu userul.

Atentie: add-on iar nu third party program.

Si ti-a mers bine cu Zygor? Really?

Cand l-am incercat trebuia sa grinduiesc in prostie. M-am rezumat la Jame.

Link to comment

Si ti-a mers bine cu Zygor? Really?

Cand l-am incercat trebuia sa grinduiesc in prostie. M-am rezumat la Jame.

Faci exact aceleasi questuri pe care le-ai face fara el, doar ca-ti usureaza munca aka sa cauti informatiile singur sau pe wowhead. In plus de asta e totul linear.

Repet, pentru cei care urasc sa faca level, cum sunt eu, e un addon foarte bun, daca vrei sa casti gura, sa explorezi zona, sa citesti quests logurile aka "sa simti jocul" Zygor nu e indicat :)

Link to comment

1 Salut, poate sa ma ajute cineva?

Am nevoie de un cc macro pentru lock pentru Affliction spec (sa maximizeze dps-ul) pentru PvE, care sa includa si noile talente, tot ce gasesc sunt doar cu cele vechi.

am si eu nevoie de niste macro pt shadow priest sa imi imbunatateasca dps-ul pt ca momentan nu am nici un macro, si pana pun doturile si dau un mind blast sau mind flay mobu are mai putin de 40% din hp.
Nu exista macro sa-ti "maximizeze dps-ul", ce tot visati pe-aici... de parca ar fi rocket science sa apesi butoanele in ordine.

Affliction mai ales nu poate folosi macros pentru ca nu are nici un "rotation" setat, doar o strategie gen "refresh dots cand au expirat". Singurul lucru pe care il fac macros (pentru mine cel putin) e sa-mi reduca numarul de slots ocupate pe UI. Iar CC nu-ti mai trebuie in wotlk.

Link to comment

am si eu nevoie de niste macro pt shadow priest sa imi imbunatateasca dps-ul pt ca momentan nu am nici un macro, si pana pun doturile si dau un mind blast sau mind flay mobu are mai putin de 40% din hp.

Nu prea exista macrouri din moment ce un spriest nu are o rotatie chiar atat de bine definita. Eu incep cu VE, VT, DP, Mind Blast si un SW:D eventual un mind flay de 1 secunda si apoi SW:P (cam asta ar fi rotatia intr-un "boss" encounter). Mind Blast e cel mai important nuke al tau, VT si SW:P is cele mai importante dots, Mind Flay e doar un filler. Daca ai un grup de 3-4 mobi use Mind Sear fara alte complicatii gen dots/nukes. Iti recomand Ghost Pulse ca addon, e destul de bunicel.

Link to comment

Nu prea exista macrouri din moment ce un spriest nu are o rotatie chiar atat de bine definita. Eu incep cu VE, VT, DP, Mind Blast si un SW:D eventual un mind flay de 1 secunda si apoi SW:P (cam asta ar fi rotatia intr-un "boss" encounter). Mind Blast e cel mai important nuke al tau, VT si SW:P is cele mai importante dots, Mind Flay e doar un filler. Daca ai un grup de 3-4 mobi use Mind Sear fara alte complicatii gen dots/nukes. Iti recomand Ghost Pulse ca addon, e destul de bunicel.

prietene daca ai da sw:p inainte de mind blast si mf ar fi mai bine (vezi talentele care iti dau +bonus dmg cand ai sw:p pe target) ... mind flay 1 secunda? bine ca irosesti un global cooldown degeaba. pro spriest!

in principiu rotatia ta nu e rea, daca ai da spre exemplu sw:p in loc de DP dupa primul VT, si ai mentine mind flayul toate cele 3 secunde. m-as mai lua un pic si de VE, care nu e foarte necesar, cel putin e prea devreme sa il dai ca primul cast, overheal to the max!

Link to comment

prietene daca ai da sw:p inainte de mind blast si mf ar fi mai bine (vezi talentele care iti dau +bonus dmg cand ai sw:p pe target) ... mind flay 1 secunda? bine ca irosesti un global cooldown degeaba. pro spriest!

in principiu rotatia ta nu e rea, daca ai da spre exemplu sw:p in loc de DP dupa primul VT, si ai mentine mind flayul toate cele 3 secunde. m-as mai lua un pic si de VE, care nu e foarte necesar, cel putin e prea devreme sa il dai ca primul cast, overheal to the max!

"prietene" daca ai avea macar idee ca SW:P init dmg tine de vulnerabilitati si de shadow weaving, ti-ai da seama ca esti paralel. Daca ai avea idee si despre ce inseamna haste/shadow weaving la un spriest te-ai prinde ca acel mind fly nu e degeaba. Si am zis "boss" type encounters si am mai zis ca mind flay e un filler spell. L2r.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...