Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

ChoWdeR nu fi snob, el vrea sa incerce cum este jocul, probabil nu vrea sa bage cam 2 milioane intr-un joc de care nu si-a facut nicio parere, da incearca pe private...apoi te poti apuca de blizz, oricum iti vei da seama singur ca privatele sunt un fel de corcitura...

Link to comment

Sunt 15 bosi, nu prea exista "mici" sfaturi. Depinde si ce rol ai in raid si depinde de fiecare grup cum "ia" bossul.

Mergi pe wowwiki.com, wowhead.com si citesti pe acolo ce abilitati are fiecare boss in parte si cam cum se trateaza :)

Link to comment
Guest revange

Salut, sunt nou la wow, nu de mult mi-am cumparat jocul si cam am probleme cu leveling-ul.

Daca ati putea sa imi aratati si mie un link, de unde sa imi downloadez un leveling guide addon, v-as fi foarte recunoscator.

Multumesc anticipat .

PS: precizez ca sunt la alianta .

Link to comment

Salut, sunt nou la wow, nu de mult mi-am cumparat jocul si cam am probleme cu leveling-ul.

Daca ati putea sa imi aratati si mie un link, de unde sa imi downloadez un leveling guide addon, v-as fi foarte recunoscator.

Multumesc anticipat .

PS: precizez ca sunt la alianta .

addon : QuestHelper de pe www.curse.com

daca nu vrei addon , decat niste hints , intra pe www.wowhead.com

Link to comment

cred ca blacka se duce mult pe haste ca sa dea cu chain heal tare de tot, ca pana la urma shamanii resto cam asta fac...spam chain heal :)

D'asta shamanii urasc persoanele ca tine :*.

De exemplu eu am 21.5k mana / 450 haste / 2.4 BH / ~28 crit UB, mi se pare mult mai echilibrat asa, si eram curios de ce el pentru +180~ haste renunta la atatea stats.

Link to comment

Nu am de ce sa stackez mana cand nu pot sa raman OOM in contentul actual, termin aproape orice cu 50%+.

De BH nu duc lipsa, care la fel e de ajuns pentru contetul actual.

Stack de haste are un output HPS mai mare decat stack de BH.

Vedem in Ulduar ce o sa fie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...