Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Ce confirmation ma ? E deja live, intra miercuri probabil.

Miercuri, lol! Nici vorba.

Se vorbeste de undeva la inceputul lui aprilie, cel mai devreme. Nu-i sigur insa si poate fi amanat.

Background download nu inseamana ca gata vine patch-ul :D

Intrebam daca au terminat Ulduarul. Mi se pare ca s-au miscat foarte repede.

Ce sa termine la Ulduar? Mai e ceva de testat la el.

Link to comment

dea intra miercuri!!! iti da juma de boss din ulduar sa-l bati iar dupa 30 min de wipat la trash vine gm-ul si-ti spune "removing boss in 15 minutes, thank you for playing".

imi aminteste de aventurile noastre prin PTR. "Ok guys let's get ready to---- ULDUAR WILL CLOSE IN 15 MINS, WE THANK YOU FOR PARTICIPATING ---oh shit". Asta dupa ce 2 de la noi si-au luat chat ban ca faceau anal nigger jokes pe ulduar general chat.

EX a reusit ceva? Noi am luat niste wipes la trash si cam atat, mereu scoteau bossii cand ne era lumea mai draga.

Link to comment

Blizzard dezactiveaza Ulduar-ul dupa ce boss-ul din seara respectiva care este activ pentru teste, a fost doborat de cateva ori (probabil au un numar acolo).

Pana acum din experienta mea, Mimiron a fost activ in jur de 4 ore, doar pentru ca n-a reusit nimeni sa-l dea jos, doar o guilda de US in varianta de 10, sau cel putin atat a fost raportat.

EX a reusit ceva? Noi am luat niste wipes la trash si cam atat, mereu scoteau bossii cand ne era lumea mai draga.

Am reusit sa dam jos Leviathan si Auriaya in variantele lor de 10 men. Am avut si progres foarte bun la Mimiron, aproape faza 4 (n-am avut insa nici setup adecvat - rogue in T6, lol).

In mare parte ne-am facut o idee cam cum functioneaza bossii, din pacate doar 10 men pentru ca nu avem luam sa facem 25. Fucking slackers :D

Link to comment

setul de Warlock arata ca un wraith warrior din Stargate XD

http://images.fanpop.com/images/image_uplo...21_1152_864.jpg

preferate : shaman ; lock (ca-mi aduce aminte de stargate) ; paladin (ca are chestiile alea şaini)

setu de rogue e oribil O_______________O

cat despre druid...mereu o sa aiba crengi , vietati mici , merinde si pamant pe ei

@Warlock=Putriss sau cum se scrie.

@Rogue: welcome in teh club -_-"

@Druid: Dude una e sa ai crengi, alta e sa ai portocale o_O. Deo dracu'.. Maine vezi ca in 3.1.2 ii baga si un plop in spate, sa faca si niste mere :|.

Btw: ar trebui sa micsoreze capu dela gnom DK. Dracu e mare cat capu de tauren :))

Link to comment

Macaronare tu sa taci :) nu mai joc mu de ceva timp..

Cand o sa te intreb ceva pe tine sa ridici 2 degete .. si atunci poate ai dreptu sa zici ceva ..

Pana atunci veziti de treaba ta !

te bagi ca musca`n lapte, auzi la el 2 degete, asa faci tu poate, mamaligarule. ( doh ce " injuraturi" vechi ai frate.... )

SCZ DE OFFTOPIC!.

btw, warrior de 72 pot merge linistit in Dragonblight ?

Link to comment

Sper ca postez bine :D Am si eu o problema vreau sa ma reapuc de wow..Totul merge bine pana la updateuri :| Imi zice chestia aia cu firewal :( Am incercat toate metodele alea de pe blizzard dar canci :|

Ma poate ajuca cineva?

Ai grija sa nu-l ai pe ala din Windows activat, e destul de subtil.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...