Jump to content
Aldguth

Oare Gates stie...

Recommended Posts

'Q33NY nu are nici o legatura ce zborul respectiv :|'

Hmm eu asa stiam.

nu inteleg ce treaba are gates aici

Treaba e ca daca ala e numele zborului Gates e in alianta cu teroristii.tongue.gif Glumeam si eu.

tu de unde te-ai informat?

Daca ai cati oameni am io pe lista de la Yahoo Messanger o sa veti ca treburile astea sunt usor de facut rost.(Mass)

Link to comment
Share on other sites

Nu este adevarat nu aia era cursa.

vineri, 11 septembrie 2001, S.U.A.

8.50 a.m.: la New York, un avion 81 de pasageri si 11 membri de echipaj; cursa 11, Boeing 767, pe ruta Boston-Los Angeles, apartinand companiei American Airlines loveste in plin turnul de nord al World Trade center (WTC); 9.08 a.m.: la New York, un al doilea avion 56 de pasageri si 9 membri de echipaj; cursa 175, Boeing 757, pe ruta Boston-Los Angeles, apartinand companiei United Airlines loveste cel de-al doilea turn, de sud, al World Trade center (WTC); 9.43 a.m.: la Washington, un avion 58 de pasageri si 6 membri de echipaj; cursa 77, Boeing 757, pe ruta Dulles-Los Angeles, apartinand companiei American Airlines loveste cladirea Pentagonului, provocand doua explozii; 10.05 a.m.: la New York, turnul sudic al World Trade center (WTC) se prabuseste, dupa ce a explodat, intr-un imens nor de praf; 10.10 a.m.: la Washington, o parte din cladirea Pentagonuluise prabuseste; 10.10 a.m.: un alt avion 38 de pasageri si 7 membri de echipaj; cursa 93, Boeing 757, pe ruta Newark-San Francisco, apartinand companiei United Airlines se prabuseste in Somerset County, la 130 km sud de Pittsburg; 10.28 a.m.: la New York, turnul nordic al World Trade center (WTC) se prabuseste si el.

sursa

Doar un search pe google...

Link to comment
Share on other sites

mare branza...

exista o gramada de teorii stupide ale conspiratiilor blablabla

si faza e veche de ani de zile...

mai este una cu nu stiu ce litere din microsoft sau bill gates (in binar sau hex sau ceva de genul asta) dau 666

uuuuuuuuuuuuu

fear him FEARRR HIM

blink.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...