Jump to content
frankie

Va mai fi Linkmania aici peste cativa ani?

Recommended Posts

intrebarea este daca linkmania va mai fi peste x ani cum este acum... De existat presupun ca va exista atata timp cat va exista RDS. Acum 1-2 ani linkmania era un loc mult mai frumos, cei care erau la conducere se ocupau mai mult de linkmania, in ultimul timp linkmania a fost invadata de pustani sub 14 ani care nu stiu altceva decat sa strice distractia altora, sa injure, sa foloseasca hackuri, coduri si apoi sa intre pe forum sa zica ca nu este asa iar mai apoi sa faca diferite threaduri cu injurii aduse in special adminilor de pe serverele de cs si moderatorilor. Analfabetii si oligofrenii care nu stiu nici sa scrie stiu sa injure foarte bine. Unul dintre ei mi-a trimis un frumos private message in care o pomenea pe mama si cateva rude deoarece am avut "tupeul" sa-l corectez si sa folosesc cratima in loc sa scriu: sal, sati, intro, intrun... etc. Eu sper ca linkmania sa existe cat mai mult si sa devina un loc mai bun nu cum este acum...

Link to comment
Share on other sites

..asa putin ??? ...decat "cel putin 4 ani " ??? crybaby2.gif ....si eu care aveam de gand sa'mi invatz nepotzeii cs, si sa le arat linkmania ..."uite mamaie cum era pe vremea mea" love10.gif..

hai noi sa fim sanatosi...si la Linkmania catzi mai multzi anishori 5.gificon_thumright.gif

Sunt de acord cu tine. Nici eu nu o puteam spune mai bine tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

io sincer as vrea sa mai fie aici si pentru generatia urmatoare, si pentru cealalta si tot asa ca ce ne ofera linkmania, in alta parte nu o sa pupam, atatea servere, o comunitate imensa de gameri, un forum in care sa discuti...este incredibil cum a evoluat asa de repede si totodata este incredibil cum a degenerat natiunea de sa nu se mai multumeasca cu nimic. succes Linkmania icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

trayan..."pustani de 14 ani"

dar tu cati ani aveai mosule cand te-ai inscris pe linkmania?

mi se pare mie, sau aveai chiar vreo 14?

eu consider ca la acea varsta am fost mult mai matur decat altii. am avut si eu neplaceri provocate de alti jucatori pe serverul de mu sau cs1.6 dar nu am venit pe forum sa injur in stanga si dreapta dovada ca in 2 ani am warn 0%. am considerat ca trebuie sa comunic civilizat in aceasta comunitate si sa vorbesc doar unde si cand este cazul. smile.gif

PS: am zis sub 14 ani tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

eh...na .....nu sunt mama omida sa vad in viitor smile.gif

am fost aicea anul trecut si sunt si acuma, asta conteaza !

eu o sa fiu fericit daca o sa rezista inca vreo 2 ani, ca sa fac un topic si sa urlu in el ca "AM LUAT BACUUUUL " smile.gif

Noi sa fim sanatosi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...