Jump to content
nwradu

'Iubita' gasita pe Internet era mama lui

Recommended Posts

Francezul Daniel Anceneaux a petrecut saptamani la rand vorbind pe Internet cu o femeie interesanta si senzuala, inainte de a aranja o intalnire cu misterioasa partenera de discutii.

La intalnire a avut insa o surpriza de proportii: a descoperit ca femeia pe care abia astepta sa o imbratiseze si sa o sarute era propria sa mama!

“Ma gandeam ca ma voi intalni cu femeia visurilor mele. Cand am ajuns la locul stabilit, ea era acolo, purtand pantaloni albi si o bluza roz, exact asa cum mi-a spus ca va fi imbracata. Cand m-am apropiat insa, iar ea s-a intors, amandoi am avut socul vietii noastre. Nici nu mai stiam ce sa spun. In capul meu rasunau doar cuvintele: Dumnezeule! E mama!”, a povestit francezul, citat de Associated Press. Povestea lor a ajuns pe mana unei televiziuni, iar a doua zi intamplarea a aparut la stiri, cu tot cu pozele lor.

Dar raul abia incepuse... Nici nu realizasera bine ce mare greseala facusera, ca cei doi au fost amendati de un politist pentru intrarea pe o plaja privata. Daniel Anceneaux a precizat ca nick-ul mamei sale era Juliette cea dulce, iar al sau Printul Placerii si ca nici unul nu si-a dat seama cine era celalalt.

sursa: Libertatea

Link to comment

Mai sadic ar fi fost daca ar fi ramas impreuna qleft1.gif  BangHead.gif  biggrin.gif  tongue.gif

si daca faceau un copil impreuna ? femeia ar fi fost mama , nu ? atunci cine ar fi fost bunica din partea tatatlui blink.gif

oricum tare faza , ciudat , suntem in 2006 s-a inventat webcam`u , send pictures , poate ca daca ar fi folosit astea s-ar fi ivit astfel de situati

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...