Jump to content
nwradu

Primarul sectorului 4 va fi exclus din PNL

Recommended Posts

Primarul liberal al sectorului 4, Adrian Inimaroiu, a reusit performanta ca intr-un an si jumatate de mandat sa isi ridice tot partidul in cap.

Comitetul Executiv Teritorial al PNL sector 4 a aprobat, ieri, in unanimitate, propunerea excluderii din partid a lui Adrian Inimaroiu. Conducerea filialei liberale va inainta acum propunerea Delegatiei Permanente a partidului. “Are o prestatie foarte proasta ca primar. S-a indepartat complet de atributiile ce-i revin: nu iese la lucru in sector, nu tine audiente si ia decizii aberante pe bugetul primariei”, ne-a declarat liderul liberalilor bucuresteni, Ludovic Orban. “Nu ma surprinde propunerea de a fi sanctionat. E o lupta intre liberalii vechi, pe care ii reprezint eu, si noii inscrisi in partid. Din cauza incompetentei cu care a fost gestionata criza in care se afla PNL sector 4, un numar mare de liberali a solicitat alegerea unui nou presedinte”, ne-a declarat Adrian Inimaroiu.

sursa: Libertatea

Bine ii face, eu locuiesc in sectorul 4 si normal ca dau atentie stirilor despre primar mai mult decat altii care nu au treaba cu zona asta. Si de cand e Inimaroiu primar, nu l-am vazut niciodata in vreun interviu, nu l-am vazut sa faca ceva, n-am auzit nimic bun de el. Tot ce am retinut au fost doua reportaje, ca de fiecare data cand l-au cautat la primarie reporterii, nu era acolo (uneori nici macar in tara) si inventa secretara scuze stupide. Pacat ca nu-l pot da afara si din primarie...

Link to comment

In sfarsit o veste buna k Inimaroiu nu a facut nimic pt sectorul 4 chiar asta e o veste buna

n-ai observat ca la big (piata sudului) au daramat toate chioscurile alea cu vanzatori ambulanti? 24.gif ...... (asta in cazul in care stai prin apropiere tongue.gif)

on topic: cam fad Inimaroiu asta....

ps: my 555 post 5.gif

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...