Jump to content
InTruDeR666

Credeti in Noroc ?

Credetzi in Noroc ?  

26 members have voted

  1. 1. Credetzi in Noroc ?

    • Dap
      18
    • Nu
      5


Recommended Posts

Guest cristimoga

Cred ca norocul face parte din viata noastra. El exista si o simtim zilnic pe pielea noastra. Nu cred ca exista unu intre noi care sa nu fi spus : :(

Link to comment
Share on other sites

Da ma si eu cred in noroc ma.....da pentru ...nu mia stiu care a zis ....de unde crezi ca vine norocu asta???hmmmm??

Link to comment
Share on other sites

Norocul... e atunci cand iti cade felia de paine din mana cu untul in sus, nu in jos, sau cand gasesti 5000 pe jos, sau cand iti cade singurul subiect pe care il stii din toate materia la examen, sau cand suni pe cineva si ii prinzi chiar cand sa iasa pe usa. Atunci e noroc, dar ca mod de realizare in viata prin noroc, nu prea cred.

Link to comment
Share on other sites

Mai gaditzi-va putzin...

Read THIS

Scuze dar am citit dupa ce am postat topicul anterior.

E cea mai mare prostie pe care am auzit-o in ultima vreme. ala o fost beat knd o zis asta. parintele ala. sunt 2 lucruri total diferite. norocul tine de Dumnezeu ..........Dumnezeu iti da noroc. Dracu iti da ghinion. Parintele ala(dak exista desi ma indoiesc) e dus de acasa. auzi sa nu pomenim norocul. Dumnezeu ni-l da si ni-l face. Ce cauta ala man la bisericile ortodoxe?!!! Clan Leader........crezi in asdha ceva? God.......... Anyway nu luati in seama ce e acolo. Aia nu e exprimare de parinte al bisericii.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca topicul cu "exista Dumnezeu" are repercusiuni puternice asupra voastra, dar parerea mea este ca ar trebui sa incetati in a mai face topicuri de felul lor pentru ca sooner or later cineva se alege cu avertisment si topicul se inchide si asta din cauza anumitor persoane care, incapatanate in opiniile lor nu se lasa pana nu se desfiinteaza, cazand o data cu ei si jumatate din posteri.

Pentru a nu "inerva" coelectivul LinkMania, ma voi abtine in a face comentarii legate de noroc. Daca e, revin cu "off-topicuri"... :P

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca topicul cu "exista Dumnezeu" are repercusiuni puternice asupra voastra, dar parerea mea este ca ar trebui sa incetati in a mai face topicuri de felul lor pentru ca sooner or later cineva se alege cu avertisment si topicul se inchide si asta din cauza anumitor persoane care, incapatanate in opiniile lor nu se lasa pana nu se desfiinteaza, cazand o data cu ei si jumatate din posteri.

Pentru a nu "inerva" coelectivul LinkMania, ma voi abtine in a face comentarii legate de noroc. Daca e, revin cu "off-topicuri"... :P

te sustin :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest blero

sa va spun una tare de tot.joc la varianta simpla saptamanal aceleasi numere de vreo 2 ani.duminica mi-au iesit 4 numere. 8 mil si ceva. ma duc sa iau banii si, ce credeti 6 mil si 6 sute-restul impozit. crede-ti ca-i noroc si sa mai incerc? :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...