Jump to content
erty

'Sex'

Recommended Posts

citeste ma toate posturile

ca de exemplu

tu ai pubipla si ea restu...cum dreq nu reusiti sa fa fubipteti?

ganditi prea mult...fubipteti nu ganditi ba...

strange world

24.gif

sau "era prea stramta" haahhaha 24.gif

"nu am simtul gaurii" => "That's not iiiit !!!" 24.gif

Link to comment
Share on other sites

"in timp ce o lingeam incercam sa-mi pun prezervativul dar nu stiu ce si n-am reusit sa-l pun ca lumea si s-a stricat! dupa aia da-i si cauta portofelu, numai ghinioane!"...24.gif)) saracul copil .Si tipa e dusa "cik sa nu o doara " ...:|

Link to comment
Share on other sites

topic aiurea.

erty nu mai fa ba threaduri cu linkurile care ti-le dau eu pe mess rofl1.gif

Catre ceilalti:

Ce gasiti ba de ras acolo? E o sectiune a forumului softpedia legata de SEX si un fel de TIPS & TRICKS, ba mai mult chiar FAQ. Deci nu vad what's so funny eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

topic aiurea.

erty nu mai fa ba threaduri cu linkurile care ti-le dau eu pe mess rofl1.gif

Catre ceilalti:

Ce gasiti ba de ras acolo? E o sectiune a forumului softpedia legata de SEX si un fel de TIPS & TRICKS, ba mai mult chiar FAQ. Deci nu vad what's so funny  eusa_doh.gif

aproape totul e de ras rofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gifrofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa nu mai dati linkuri pe la alte forumuri pe aici.

Observ ca sunteti chiar copii in toata firea daca va amuza asa ceva, PENIBIL! BangHead.gif

Parca vad ca atunci cand se vorbeste la scoala despre sex va vad pe sub banci chicotind... sau cand pronunta profa cuvantul "penis"

Link to comment
Share on other sites

i can't find the funny part smile.gif ... toate au un inceput... aia dintre voi care si-au inceput viata sexuala cred ca daca ati fi sinceri ati recunoaste ca n-ati fost vreun gigolo prima data... dupa incep partile frumoase biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu mi se pare topic demn de FunMania ... 29.gif

Toti erati zmei la inceput, corect? dry.gif

Si sincer ... chiar ar fi bine-venita o asemena sectiune si pe linkmania...bineinteles cu niste reguli severe ( sa nu intre tot spammeru si sa faca misto - la prima abatare sa ia ban pe forum )

Bine zicea netics

Parca vad ca atunci cand se vorbeste la scoala despre sex va vad pe sub banci chicotind... sau cand pronunta profa cuvantul "penis"
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...