Jump to content
1/2 Man 1/2 Amazing

Mass pe messenger

Recommended Posts

lool ce tare 24.gifrofl1.gif

Si ce-mi place foarte  mult sunt mesajele alea mass de pe messenger sa primesc cate 100.000 pe zi si sa le trimit , adica sa-i stresez pe cei din lista mea cu cate 200.000 de massuri ca sa fiu  bagat in seama, ca altfel adorm la calculator.

brb , ma duc sa dau mass-uri

Link to comment
Share on other sites

Guest Bigutz

Nu incercati sa va scrieti numele voastre sau a celor cunoscuti.. cine stie ce "Satana" mai iese si din voi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Bigutz

http://sandfantasy.com/

----------------------------

eu nu sunt adeptul mass`urilor dar un site ca asta chiar cred ca trebuie promovat.. parerea mea... incercati sectiunea Video clips sa vedeti acolo adevarata arta ... cum din nimic se poate crea ceva blink.gif

Moama ce texte pe capul meou.. oare de unde au ieshit.... oricum site`ul merita vizitat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

E mishto faza.... cred ca asta va atrgae atentia ca mass-urile alea sunt o prostie.... ca nu este nimika adevarata ca si scrisorile alea in lant sau cum se zice.... cineva lea inventat ca sa vada cum e si gata (ma gandesc ca na avut ce face, ori a vrtut sa vada cand va ajunge scrisoarea la el inapoi... dar pana atunci a murit tongue.gif )

487.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...