Jump to content
BlueEnergy

Userii Linkmania

Recommended Posts

Am vazut ca de ceva vreme au aparut usere noi si o avalansa de threaduri de genul " Ce visati?", "Ce mancati?", "Ce beti?".... etc, adica fara rost si doar deschise (parerea mea) de anumiti useri ptr a avea ori mai multe posturi ori a incerca sa iasa in evidenta. Eu cand intru pe forum vizitez cel mai des sectiunea counter-stike si putin pe la diverse. Acum ce vreau de la voi... fiecare sa-si dea cu parerea despre care cred ei ca sunt userii cei mai indragiti de pe server si motivele... de ex userul x ptr ca ne face sa radem, userul y ptr ca e serios si stie despre ce vb, userul z vorbeste doar sa se afle in treaba... etc! smile.gif

Important: Ptr a nu a se isca certuri aici, cel mai bine ar fi doar sa dati numele unor useri model. Doar numele si de ce credeti voi ca acel user e asa cum il caracterizati. Atata tot... daca vreun moderator crede ca acest thread e prea... stiu eu, nu e la locul lui rog sa-l inchida! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Slick ... biggrin.gif cuz hiz a niga tongue.gif, he has a sense of humor...

si cred ca ak2000, toti il indragesc cand vb deespre sex pe server rofl1.gif...

Off Topic: toti codatii il indragesc pe...Popeye si gEB mai ales cand ii baneaza permanent... (rofl1.gif)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...