Jump to content
_^ CriMyn@Lu` ^_

Ce Visati cel mai mult ?

  

52 members have voted

  1. 1. Ce Visati cel mai mult ?

    • 1.Ceva Frumos :)
      18
    • 2.Cosmaruri
      8
    • 3.Aventuri ( nu ma refer la ce credeti voi ) :)
      6
    • 4.Nu prea visez ...
      20


Recommended Posts

muama , la fix e topicu asta , chiar azi noapte am visat ceva super naspa.... era unu care tot ma urmarea cu o arma ..... bduh.gif ..... biggrin.gif dar in general visez frumos..... smile.gif

PRea mult CS ? smile.gif

@on-topic

Nu votez nika. mi se pare aiurea poll`u. Trebuia topic fara poll. ! biggrin.gif Este cand am coshmaruri, cand visez frumos, ambele intr`o noapte, Aventuri, depinde cat is de obosit ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

muama , la fix e topicu asta , chiar azi noapte am visat ceva super naspa.... era unu care tot ma urmarea cu o arma .....  bduh.gif ..... biggrin.gif dar in general visez frumos.....  smile.gif

@alecs ..... Si eu am visat la fel ... dar pana la urma am pus mana pe un cutit si de la circa 15 metri am aruncat cutitu` ... l-am nimerit drept in Umar .... si dupaia a disparut .. dar cand am aruncat cutitu` parca era ca in *MatriX* ....Mijto` biggrin.gif

----/////////////////////////////---------

Mai Povestiti si voi ceva visuri mijto (( ceva mai de Groaza sau ..... )))))

Link to comment
Share on other sites

Aventuri chestii de genu fug de cineva sau ma iau la pumni cu careva si nu am forta necesara nici sa fug si nici sa lovesc, mai visez niste aberatii totale chestii care nu au nici o logica, de ex sunt inca in clasa a12a cu cel mai bun prieten de-al meu langa mine in banca ( care e mai mare ca si mine ) ne preda ceva fost coleg de clasa blink.gif chestii total aiurea, mai visez inaltimi de exemplu poduri sau treptele blocului si ma infioara gandul ca sunt la inaltime si am de unde sa cad ( nu am frica de inaltime deloc )

ce sa va mai spun im a dreamer eusa_pray.gif

Link to comment
Share on other sites

Aventuri chestii de genu fug de cineva sau ma iau la pumni cu careva si nu am forta necesara nici sa fug si nici sa lovesc, mai visez niste aberatii totale chestii care nu au nici o logica, de ex sunt inca in clasa a12a cu cel mai bun prieten de-al meu langa mine in banca ( care e mai mare ca si mine ) ne preda ceva fost coleg de clasa  blink.gif chestii total aiurea, mai visez inaltimi de exemplu poduri sau treptele blocului si ma infioara gandul ca sunt la inaltime si am de unde sa cad ( nu am frica de inaltime deloc )

ce sa va mai spun im a dreamer  eusa_pray.gif

ah, da...am uitat de acest gen de visuri biggrin.gif

am visat o data k eram cu prietenii intr-un club si ma sufocam, ma duceam la fiekre sa cer ajutor dar nimeni nu observa k ma sufoc blink.gif

sau ma trezesc zburand...iar in momentul urmator sa cad...

i simply love dreaming biggrin.gif

sa shterga un mod chestionaru` tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Din@movi$t2(adiktoteu)

nu visez nimic

dar mi-ai dori sa visez scoala in flacari ca sa pot dormi linistit

si io (de preferat toate scolile biggrin.gif ) rofl1.gifbanana.gif .cateodata nimik dar cand visez ceva k lumea ba suna telefonu, ba scularea la scoala etc. crybaby2.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest +torturedsoul+

we all dream we just dont remember it.....look into psychology....my dreams suck when i do remember them...........

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...