Jump to content
Alex86

Erdeesh video

Recommended Posts

daca au ajuns retarzii astia si pe forum la linkmania e de grav. Sunt niste video facute aiurea, nu au haz(cel putin eu nu il vad). Sincer rad cand ma uit la ele, da nu ca ar fi ele amuzante ci pentru simplul fapt ca sunt aia atat de cretini incat sa isi strice tot ce au in casa.

Ce nu face omu' sa ma depaseasca rofl1.gif

Link to comment
Share on other sites

daca au ajuns retarzii astia si pe forum la linkmania e de grav. Sunt niste video facute aiurea, nu au haz(cel putin eu nu il vad). Sincer rad cand ma uit la ele, da nu ca ar fi ele amuzante ci pentru simplul fapt ca sunt aia atat de cretini incat sa isi strice tot ce au in casa.

Ce nu face omu' sa ma depaseasca rofl1.gif

Oo da tu esti zeul suprem al ERDEESHULUI !!! notworthy.gif

@on-topic

Al doilea e mai fain decat al treilea video ! biggrin.gif Mai fain isi sparge ala tastatura decat celalalt monitoru ! ^^

Link to comment
Share on other sites

io sunt foarte dus, mai ales cand joc mmorpg`uri shi pierd item`uri greu de obtzinut, rectific, foarte greu de obtzinut, mouse`uri am schimbat foarte multe, tastaturi doar vreo 6 ... clar ... ma regasesc in filme smile.gif

Link to comment
Share on other sites

de acord la faza cu tastatura...dar nici nu cred ca se punea problema sa para reale...sunt facute...de niste idioti in timpul liber...si uite sa au atras atenti...dar totusi...au dreptate hello2.gif

a...dar nici telefonul nu are fir...corect?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...