Jump to content
Mew2

Un coleg nebun.

Recommended Posts

da shi aia era mama mea din 001 e mana mea

le face de buna voie noi nu l obligam,el le facea shi dupa ne a venit idea sa l filmam

Acum ai experienta in batai de...scoala ...nu de strada...

Mai nou cum sa te distrezi : Iei una bucata rocker nespalat, il pui sa se dea de 5-6 ori cu capul de dulap, apoi il dobori cu una bucata mishcare rupta din filme, apoi iei alt fraier si il pui sa se arunce pe jos si sa-si sparga noada fundului, apoi revii la rockerul nespalat si il dai cu capul de dulap.

Link to comment
Share on other sites

da mah. cum iti dadusi seama ca te barfim???

hai ca poate mai facem cateva filmulete luni osmane.

da le facem cu telefonu lui costin ca a lui paul se vede prost tongue.gif .

pai sunt cascadorul clasei

si sebi intr-a patra cand a coborat de la etajul 1 pe geam ce a fost osmane?? biggrin.gif . deci nu esti numa tu.

looooool ce idee poate il mai punem pe sebi sa coboare pe geam si noi il filmam de jos. dar trebuie a facem asta repede inainte sa dea drumu la camerele de filmat.

Link to comment
Share on other sites

ma barfiti?

Te mai doare capul de la dulapul acela ffff tare..happy.gif???

Deja esti vedeta pe forum, poate te faci cascador...

~~Parca vad intr-un film...scena de bataie, regizorul director.gif : aduceti cascadoru (k.osman) si puneti-l in locul vedetei : 00000017.gifviolent5.gifviolent1.gif asa o sa arati dupa biggrin.gif --> help.gif

(tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

Guest k.osman

da mah. cum iti dadusi seama ca te barfim???

hai ca poate mai facem cateva filmulete luni osmane.

da le facem cu telefonu lui costin ca a lui paul se vede prost tongue.gif .

si sebi intr-a patra cand a coborat de la etajul 1 pe geam ce a fost osmane?? biggrin.gif . deci nu esti numa tu.

looooool ce idee poate il mai punem pe sebi sa coboare pe geam si noi il filmam de jos. dar trebuie a facem asta repede inainte sa dea drumu la camerele de filmat.

pai sebi a fost , si data trecuta a avut noroc ca nu la vazut vrun profesor

P.S. da ai dreptate e si dan, dar eu sunt maretul "The Stunt"

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...