Jump to content
Ghiba

Hai ne vedem si noi (Bucharest)

Recommended Posts

Forum gathering...misto idee...distractie placuta daca va adunati...si sa fiti in numar cat mai mare. Noi am facut in mures....hub gather...si au venit cam 30. a fost super bine si neam distrat k lumea . Bafta la cautat ... useri ... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

sa fim seriosi...cati ar vrea sa piarda timpul cu niste oameni pe care nu ii cunoaste decat dupa avatar si/sau semnatura?

la jocuri e altceva...acolo mai stai pe server, mai vorbiti una-alta...dar aici tot ce se vorbeste este in topicuri...mult mai bine cunosti o persoana intr-un joc decat pe forum unde sunt reguli stricte despre ce si cum sa postati

in alta ordine de idei, nici ma ma gandesc sa vin...totala pierdere de timp...dar un alt mod de a ne inalni, noi, linkmaniacii, va fi probil la CERF, unde sper eu, Linkmania va mai organiza un cort pentru diferite jocuri ca in anul precedent

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca nu e o idee rea pacat ca nu sunt in tara sunt prin spania si ma cam uitat dumnezeu pe aici biggrin.gif

daca as fi fost as fi baut vre'o 2 - 13 beri , ce tear costa + ca iti faci noi prieteni maniaci dealtfel ca si tine

cand eram acasa abea asteptam sa se faca un ghater sau ceva de genu dar nu se faceau pacat ..asa ca ducetiva nu fiti fraeri mai iesiti de la calculator luati aer biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...