Jump to content
seba18

Bune si rele

Recommended Posts

kriz3

BUN: e de treaba

RAU: nare signature o poza dela avater vai jamar, si e vechi dar are putine posturi

Ady

Bun : nimic

Rau : penibil din toate punctele de vedere ... varsta si educatia isi spun cuvantul eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

¥ Ady ¥

Bun: Baiat bun, Ja , acum mi-am dat seama ca are caracter spre deosebire de unii wink.gif

Rau:

penibil din toate punctele de vedere ... varsta si educatia isi spun cuvantul

Tu vb mah la chestia asta? 24.gif first sa te vezi pe tine si pe urma pe altii wink.gif nush daca intelegi mare lucru din ce am scris eu acolo wink.gif

Link to comment
Share on other sites

¥ Ady ¥

Bun: Baiat bun, Ja , acum mi-am dat seama ca are caracter spre deosebire de unii wink.gif

Rau:

penibil din toate punctele de vedere ... varsta si educatia isi spun cuvantul

Tu vb mah la chestia asta? 24.gif first sa te vezi pe tine si pe urma pe altii wink.gif nush daca intelegi mare lucru din ce am scris eu acolo wink.gif

da axel ... cum zici tu

Bun : nimic

Rau : de la manele la SoAD si Slipknot blink.gif (fake rocker) , imatur pentru varsta care pretinde ca o are, vai de engleza ta smile.gif ... si altele mentionate in trecut

Link to comment
Share on other sites

PkMauL

Bun: Baiat super, JA, poza de ieri 24.gif pwnd

Rau:

de la manele la SoAD si Slipknot  (fake rocker) , imatur pentru varsta care pretinde ca o are, vai de engleza ta  ... si altele mentionate in trecut

Whatever Zeal... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Cam totul (mai ales ca te'ai luat si de Radu) , get a life !

Nu stii tu ce viata duc eu...asa ca nu te mai baga si tu in seama...acuma s-a potolit si ala acuma vii tu...peste tot numa sa comentati stiti...si voi ne ziceti noua care postam GET A LIFE? 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...