Jump to content
seba18

Bune si rele

Recommended Posts

Hai sa incepem un joc nou de forum, in care cei care posteaza sa spuna cate un lucru BUN si un lucru RAU despre cel care a postat inaintea lor. Am vazut jocul asta pe un alt forum si mi s-a parut destul de interesant; cred (sau cel putin sper) ca acest thread ne va ajuta sa ne cunoastem mai bine unii pe altii.

Cateva reguli/aspecte referitoare la acest topic:

1. Se vrea a fi un thread cat se poate de serios, motiv pentru care nici nu l-am deschis la FunMania, ci la Diverse;

2. Postati doar de maxim 2 ori/zi (tip:nu va irositi ultimul post, ca nu stiti niciodata cand apare persoana pe care vreti sa o criticati/laudati wink.gif ); (prin zi se intelege intervalul orar 00:00-23:59);

3. Incercati sa nu depasiti limita bunului simt si sa nu ii jigniti pe cei care au postat inaintea voastra, in caz contrar veti suporta consecintele;

4. Posturile vor avea urmatorul format:

nume_user

BUN:
RAU:

5. Postati numai daca aveti ceva de spus despre persoana respectiva, nu o faceti doar ca sa va aflati in treaba.

6. Postati doar daca aveti de spus atat un lucru bun, cat si unul rau despre cel de deasupra voastra! Nu se accepta jumatatile de masura!

Let the game begin! smile.gif

LE:

Va rog sa respectati regulile din acest post si sa va abtineti de la acele offopic-uri, rezumati-va doar la a-l caracteriza pe cel care a postat ultimul; daca vreti sa spuneti ceva despre un anumit user "panditi" momentul in care posteaza acesta si faceti-o atunci, ca asta e farmecul jocului la urma urmei...

ORICE ABATERE DE LA REGULAMENT SE SANCTIONEAZA CU WARN, iar in cazuri mai grave cu ore/zile de suspend

Edited by seba18
Link to comment
Share on other sites

Sa incep jocul atunci.

seba18

BUN: se implica din ce in ce mai mult pe forum (asa am observat eu in ultimul timp)

RAU: mai uita sa inchida topicurile care spune ca le inchide tongue.gif (lecitina e solutia)

tiphat.gif

EDIT::::damn....pana am scriu au mai postat 2 inaintea mea...las asa acum..

Edited by Bogdan
Link to comment
Share on other sites

Thade;;)

BUN: e rocker si le are cu genurile muzicale smile.gif

RAU: poarta conversatii ciudate pe messenger cu anumite persoane (pun pariu ca acuma l-am pus pe ganduri biggrin.gif )

netics

rau: e gay, beware

hopa, asta e prima dezvaluire socanta facuta in thread-ul asta biggrin.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...