Jump to content
Guest Bogdan

Valentine's Day

Recommended Posts

Cum se apropie Ziua Indragostitilor, poate ne ajutam reciproc, cu niste idei, pentru cumpararea unui cadou ideal persoanei iubite (unde este cazul). Ce aveti de gand sa cumparati persoanei dragi voua ? Aveti vreo idee ? Sa va vad originalitatea in dragoste. Ca in restu categoriilor am cam vazut : jocuri , diverse , softuri .. etc

Acum...ce va rog...daca va intereseaza subiectu ... postati ... daca nu, si nu aveti vreo legatura cu el...abtineti-va, ca bagarea in seama e mare. Poate scapati si de un warn. Sper sa nu inchideti topicul....macar pana in 14. Poate aflam ceva nou. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

aveam de gand si chiar am facut o placa din ghips pe care urma sa scriu "te iubesc azi mai mult decat ieri si mai putin decat maine"

i-a placut ideea si chiar mi-a dat sfaturi in privinta asta, e la arta si stia...

oricum tocmai ne-am despartit, asa ca DETEST ZIUA INDRAGOSTITILOR

dar voi sa va distrati... unii sufera altii se distreaza smile.gif trebuie un echilibru...

cheers... dontknow.gif

Link to comment
Share on other sites

un buchet de flori, o cutie cu bomboane ( nu cred ca o sa fie necesar tongue.gif ) si eu cu o funditza rosie la gat :> 5.gif

Piesa de rezistenta...tu cu fundita ta rosie ? Ajai ? tongue.gif ...

P.S. : ghiba...mersi de numele la melodie .... nu ai idee de cand o caut 10x a lot !!! tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

eh....mi-ai adus aminte theo....smile.gif eu intre 7-10 ani scapam mai cu orice smile.gif ca eram mic si scump tongue.gif ! deci nici o fata nu se supara daca puneam mana unde nu trebuie biggrin.gif se intorcea si zambea smile.gif la varsta aia a fost adevarata "dragoste" tongue.gif

.un parfumel de 5 milioane

nah....ce rost are smile.gif din moment ce ea te iubeste, tu o iubesti, nu trebuie cadouri scumpe si chestii de genu asta !

Piesa de rezistenta...tu cu fundita ta rosie ? Ajai ?

yep biggrin.gif eu in persoana tongue.gif

P.S. : ghiba...mersi de numele la melodie .... nu ai idee de cand o caut 10x a lot !!!

nici o problema ! ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

oricum..la mine nu e cazu cu Valentine's day..k eu am doar 10 ani smile.gif

10 ani ? de ce ? de cand te-ai lasat de cumparat cadouri de valentines ? tongue.gif ... eu cred ca merg pe o clasica ... cutie de ciocolata ... si ... poate iau si eu o funda rosie la fel ca si ghiba tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

mda ... ma cheama Valentin .. LA MULTI ANI MIE occasion14.gif

aa..era sa uit : La multi ani la toti cu numele de Valentin si Valentina

mda ... marti e Sfantu Valentin ... deci nu la multi ani tie ... inca tongue.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...