Jump to content
alecs

Unde ati petrecut noaptea dintre ani?

Recommended Posts

eu am stat cu gasca de pe la blocuri si cu familia mama ce era aici puteai sa juri ca-i razboi nu exista loc unde sa te uiti si sa nu vezi o artificie din aia mare BUM BUM BUM biggrin.gif acuma stau acasa si fac glume cu prietenii de pe aici ascultam muzica radem ne jucam si halim ca a stat maicamea o zi in bucatarie 24.gif

pana la urma nu am avut un revelion asa rau cum am zis in alt post biggrin.gif habar nu aveam ce ma asteapta biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest ferariu

voi cu rude,cu prieteni,dar eu......

L-am facut singur de nebun acasa,ca nu am avut unde sa ma duc,si familia mea pe la niste vecini

A fost cel mai nenorocit revelion din viata mea si sper sa nu se mai intample crybaby2.gifcrybaby2.gifcrybaby2.gifcrybaby2.gif

Link to comment
Share on other sites

Cu fratimiu' si cu inca vreo 5 oameni , chestia e ca fratimiu' a adus cu el la petarde si la rachete cu miile , daca ati fi auzit ce am facut pe la mine prin cartier ziceati ca e al 3-lea razboi mondial 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Mah anu trecut eram la unu casa si in camara aveam 30 de rachete mari, 1000 de petarde si alte prostii.Pe strada ne.am asezat strategic, cativa stateau pe o parte iar ceilalti pe cealalta parte. Era asa de mult fum incat nu vedeai ce este in fata ta 24.gif masinile se opreau si scoteau aia capu sa vada ce se intampla 24.gif credeau ca suntem teroristi 24.gif

Link to comment
Share on other sites

La un chef in afara orashului. Totu o fost s00per ... in afara de faptu` ca mi`o venit sa`l bat pe Dijey ... ca baga numa manele ! X(

Pe la ora 1 si ceva .. primesc un telefon .. un preten .. zik ... ALO .. da` el : TE IUBESC SA MOARA MAMA 24.gif))

In rest super.

Ziceati de artificii & shit.

In Oradea ... pana acu` 2 ani ... pe strada mea .. era de rev ... serie de petarzi MICI 1000 de bucati. Ne trebuia 1 ora sa le aranjam ... si vreo 15 oameni sa le aprindem pe toate ! DAr era super ! 2 minute numa pushcau ! icon_thumright.gif

LA MULTZI ANI ALL !!!

Link to comment
Share on other sites

acasa la adi suciu (ala din oradea tongue.gif ) impreuna cu o groaza de CODati plus prieteni.

best ever.pana pe la 2 cand am mers acas ca nu mai puteam sta pe picioarele mele. dontknow.gif da o fost super.asa se fereau astia de mine cand am mers afara la artificii.

mi-o si puscat una in mana biggrin.gif da n-am nici pe dracu.

mana tot acolo ii cool.gif

ma opresc aici cu un sincer si calduros la multi ani.

un an nou plind de fericiri si impliniri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...