Jump to content
Wasssup

Posting spree...

Recommended Posts

http://img229.imageshack.us/my.php?image=tionmedon23kl.png

well..n-as fi facut un asemena post dar de la un timp incoace au inceput sa apara acesti

post spreers

sa ne unim ptr a-i invinge happy.giftongue.gif

PS.postati aicea dak mai gasiti

EDIT: din cauza unei erori la forum am postat de doua ori ...ce ironie eusa_doh.gif

EDIT2 : Anakin_theo ia-te de mana cu Tionmedon BangHead.gif

oh and btw stiati ca dak aveti 1017 posturi la activ pana pe data de 1.01.2006 primiti admin/moderator la balaceanca ? 5.gif

Link to comment
Share on other sites

1.o da, vb de spam, cand era "three word story" doar vreo 5-6 persoane postau...

2.poate ca au gura mare oamenii, nu s-or putea abtine la postat, sa iasa in evidentza...

3.si dk ai 1017 posturi asta nu inseamna ca stai mult pe forum, sa vezi ce se posteaza si alea alea, nr ca asta ai cei care sunt "vechi" pe forum, nu astia inregistrati in septembrie, si in 2-3 luni fac 1000 de posturi, asa ca spammeri luati-va gandul de la moderator..si nu prea cred ca da razvan mod pt nr de posturi, e aberant...se da mod pt atitudinea de pe forum, pt corectitudine si alte calitati necesare pt a fi mod... icon_thumright.gif hai norok,

LASATI-NE LASATI-NE 1224.gif1224.gifBangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

din cauza astora m-am lasat io de citi t forumu (de fapt nu m-am lasat dar il fitesc f rar, si doar anumite sectiuni). statea 1-2 ore sa citesc forumu, si asta din cauza unor idioti ca astia care postau la fiecare thead ceva de genu: "nici mie nu imi place" "frumos" "da e adevarat" s.a.m.d.

moderatorii ar trebui sa ii sanctioneze, chiar daca nu fac nika rau, sau sa faca ceva de genu: cand o persoana se inregistreaza pe forum (de obidei astia noi fac spam) , timp de 1 luna sa nu aiba voie sa posteze mai mult de 5 posturi pe zi. si atunci s-ar gandii de 2 ori cand vor sa posteze aiurea...... tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

din cauza astora m-am lasat io de citi t forumu (de fapt nu m-am lasat dar il fitesc f rar, si doar anumite sectiuni). statea 1-2 ore sa citesc forumu, si asta din cauza unor idioti ca astia care postau la fiecare thead ceva de genu: "nici mie nu imi place" "frumos" "da e adevarat" s.a.m.d.

moderatorii ar trebui sa ii sanctioneze, chiar daca nu fac nika rau, sau sa faca ceva de genu: cand o persoana se inregistreaza pe forum (de obidei astia noi fac spam) , timp de 1 luna sa nu aiba voie sa posteze mai mult de 5 posturi pe zi. si atunci s-ar gandii de 2 ori cand vor sa posteze aiurea...... tiphat.gif

bah, o luna, 30 de zile, 5 posturi pe zi...30 * 5 = 150...deci asta ii va face sa fie si mai ai dracu, ca ar posta toate alea 5 posturi..."de ce sa lasam nopi bunatate de post nefolosita..."si dupa o luna, ce ii mai tine sa nu faca spam, nu pot nici moderatorii astia sa stea sa vada.."bah, postu asta are vreo legatura cu topicu...hmmm...nu cred...SUSPEND! ! " oricum, buna ideea voodoopeople

Link to comment
Share on other sites

daca comparam pe unu care joaca MU cu unul care joaca CS din pctul de vedere al posturilor...detasat cu o diferenta zdrobitoare...MU-istul biggrin.giftongue.gif ....se vede ca CS este un joc mai "civilizat" cu jucatori cu mai mult bun simt decat MU, MU-ul creste spammeri biggrin.giftongue.gif

toata ziua vezi ca:ala nu mi-a dat party sau cine stie ce(nu le am cu MU-ul) ca nu ma lasa in tarc..ca m-a facut copil...ca mi-a hackuit contul si alte chestii deprimante..

Link to comment
Share on other sites

http://img229.imageshack.us/my.php?image=lordradek0wh.png

^UP....yeah yeah u wish see me doing that tongue.gif

un nou competitor la concursul de saptamana aceasta hello2.gif

#2 Gloante 26

3 posturi in rand + alte 4 posturi in alte topicuri... n-am mai pus poza eusa_whistle.gif

OHH i've got a great idea ... ce-ar fi sa resetam toate posturile facute ? how does that sound ? 5.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...