Jump to content
skorpyo16

Proiectoare Mission Timo Maas

Recommended Posts

Salut. Am fost la mission ieri la timo maas la wtp. Inauntru erau trei ecrane mari si late p care se proiectau diverse imagini. Stiti cumva dak acesta este un program sau cum pot face rost de asa ceva......secventele acelea de imagini care pareau ca se deruleaza dupa bit.......este program cumva? Stie cineva cum se numeste sau de unde pot face rost de asa ceva? Multumesc

Link to comment
Share on other sites

am si eu ultma versiune de la winamp si cele mai bune visualizations si tot nu e ce era acolo.....cand ma refer la imagini ma refer la .jpeg. erau in serie...de ex ....arata okii unuia si dupaia arata un doberman si dupaia un gandac si iara se intorcea la doberman si sarea la skeletul unu cal si iara la tipu ala.....si tot asa si asta intrun fel p ritm asa dupaia cand se skimbau si era numa bit se skimbau asa repede ca niste flashuri........adik erau imagini nu dungi sau cercuri sau luminite cum sunt in winamp...am luat tot ce se poate pt winamp si nu e .... dontknow.gif ....de ex cand aparea calu ....chiar se misca skeletu ala si dupaia revenea carnea p el si iara se transforma in skelet si mergea...poate fi si film .....chiar nu stiu c sa zic....chiar nu stie nimeni ceva de genu asta....

ms

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...