Jump to content
Qui-Gon Jinn

Hauailau mancatzash mustatza lu matale

Recommended Posts

Bună zăua io ma intitulez guţă adică mă cheamă guţă

Eu ce vreau sa spun este ca ma numesc guţă aşa..io sunt cântăreţ de manele..cand la ce'atarnă..şi am succes sa moară fimea daca nu vă mint să'nebunesc pentru că casă ai posesezi dobandeşti o carieră adică faimă gafici şi bani adică parai trebuie să un zâmbet sănătos ca al meu sa moara fimea daca nu va mint..sa moara adrean copchilu menune piticu ala negru cat deştu ca nu va mint ca fară număr findca pentru ca deoarece ca sa va mint trebuie sa incalc adica sa ma cac pe el de juramant rromalez adica tiganesc adica dă ciori cu mustaţă deci unde eram aa da ba mancaţaş paraiu tau.. io am merţan băăă vă ofticati. la mine cumpără proştii albume sa'nebunesc si vine banuuuu dumnăzău nă ajută.. ca ma rog bă ce ştiţi voi.. iauyi tatal vostru care unde eşti in cere dă'ne mie care vile si maşini, si dă să cumpere agramaţtii mei halbumu mancaţaş norocu tau de bastan traiti'ar familia şi puradelu de hisus..fără număr doameee..sper să va place că cânt despre dragoste si bani că să oftica piticu ala cat deştu..atat bă ce paraii mei ca va invatati

Link to comment
Share on other sites

Cand sunteti la un chef si ascultati Guta si dansati pe el cu cateva femei langa voi si atunci radeti de el ? Funny anyway, dar Guta rupe ! biggrin.gif (parerea mea de pseudo-manelist) tongue.gif

pai in primul rand eu nu ma duc la chefuri cu manele, iar daca printr-o nenorocire pic la vreunul ma retrag frumos pe terasa cand incepe abuzul asupra urechilor.

stay real... stay tune... keep on Trance!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...