Jump to content
Guest Palamida

Telefonia RDS

Recommended Posts

Guest Palamida

Daca stie cineva cat timp este gratuit telefonul cand ai abonament internet la rdslink prin reteaua de cablu RCS ?

Link to comment
Share on other sites

Minutele gratuite pentru TV sunt asa:

Baza 100 rds si 25 rtl

Baza+ 150 rds si 50rtl

Extra 150 rds si 50rtl

Extra+ 200 rds si 75rtl

Beneficiezi de minutele astea daca ai semnat actul aditional la contractul de cablu RCS&RDS.

Daca ai si net minutele se cumuleaza cu cele primite de la contractul de internet semnat.

9$ 500 rds si 50 rtl

15$ 1000 rds si 100rtl

19$ 2000 rds si 200rtl

Link to comment
Share on other sites

Daca ai si net minutele se cumuleaza cu cele primite de la contractul de internet semnat.

Hadrian, sa inteleg ca daca am abonament de 9$ si pachetul de Baza, ar trebui sa am 600 de minute RDS si 75 RTC (500+100 respectiv 50+25) ?

Link to comment
Share on other sites

Hadrian, sa inteleg ca daca am abonament de 9$ si pachetul de Baza, ar trebui sa am 600 de minute RDS si 75 RTC (500+100 respectiv 50+25) ?

Daca la tine in oras se dau astfel de minute pt abonatii de cablu, si daca primesti instiintare ca ti-au dat si tie, da.

Link to comment
Share on other sites

Exact. Minutele acestea gratuite in functie de abonamentul Tv le primesti in urma semnarii actului aditional la contractul TV, pentru aceasta vin agenti de vanzari la tine acasa. Nu stiu din ce oras esti tu dar aceasta promotie este deja in multe orase din tara din cate am observat. Pentru cumularea minutelor este bine ca, contractul Tv si cel de Net sa fie pe acelasi titular.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...