Jump to content
tyler-durden

Din ce zona a tarii sunteti?

Din ce zona a tarii accesati Linkmania?  

846 members have voted

  1. 1. Din ce zona a tarii accesati Linkmania?

    • 1.Bucureşti
      165
    • 2.Banat
      76
    • 3.Bucovina
      4
    • 4.Crişana
      47
    • 5.Dobrogea
      60
    • 6.Oltenia
      136
    • 7.Maramureş
      38
    • 8.Moldova
      134
    • 9.Muntenia
      48
    • 10.Transilvania
      129


Recommended Posts

Guest mihail75

tipu cu "sholdovenii" e batut in cap. daca discutia cu de unde suntem ajunge aici atunci nu mai are rost. banuiesc si eu ca nu a venit vreodata in iasi, insa eu care nu am ajuns niciodata in oradea nu zic nimic de rau de orasul lor.

unii stau prea mult cu ochii in calculator. sa mai caute si ceva pe net despre alte orase din tara ca se gaseste...uita ca vorbim aceeasi limba.

oricum salutari celorlalti oradeni

m75

Link to comment
Share on other sites

foarte important ... mai sunt si moderatori ai dreq` pe acolo

ai dreptate :P

lasa ca stiu eu cat so rugat desteptu de bogdan.bondor de mine sa ii scot banu .... macar putin respect sa fi avut si el si sa nu mai fi incercat sa provoace motive de cearta.

oricum degeaba ii spui lui de cultura ca pt el cultura cred ca se rezuma doar la MANELE

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate :P

lasa ca stiu eu cat so rugat desteptu de bogdan.bondor de mine sa ii scot banu .... macar putin respect sa fi avut si el si sa nu mai fi incercat sa provoace motive de cearta.

oricum degeaba ii spui lui de cultura ca pt el cultura cred ca se rezuma doar la MANELE

e manelist ??? <_< auzi la el ... occident (vezi sa te auda careva) :)

Link to comment
Share on other sites

Moderatori ai dreaq in iasi? :)))))

De cand s-a dus la Mu lumea l-a uitat pe Apashu pesemne....

- offtopic alert - Si tot q ocazia asta vreau sa il felicit pe Slim pentru reinvierea butonului Search, ce a ajuns folosit de toata lumea care nu are ceva de spus.

Keep up the good work Slim, and maybe one day, one day your light will shine upon us and we will see the true way: no God, no rules, a world thrown in chaos. The Future's Bright, The Future's Slim-Shady

Yeah right.. :))

Link to comment
Share on other sites

- offtopic alert - Si tot q ocazia asta vreau sa il felicit pe Slim pentru reinvierea butonului Search, ce a ajuns folosit de toata lumea care nu are ceva de spus.

Keep up the good work Slim, and maybe one day, one day your light will shine upon us and we will see the true way: no God, no rules, a world thrown in chaos. The Future's Bright, The Future's Slim-Shady

Yeah right.. :))

huh? hemoroizi? am zis ceva pe thread-u asta? un post care o fost sters? o_O

what am I missing? o_O

Offtopic -> Slim u just got served, biatch! gg Demonium!!! 

ambele offtopicuri nu erau necesare pe thread-u asta (chiar deloc) si nu-si gasesc sensu...

ah... si demonium... tot postu tau ii offtopic ;)

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca in momentul acesta oltenii au suprematia! :) Nu po' sa zic k ma deranjeaza acest lucru k si eu am ceva radacini p acolo, f indepartate ce e drept, dar oricum sunt sigur ca inca nu au votat toti bucurestenii si se mai poate schimba situatia. But for now :clap: Oltenia!

Link to comment
Share on other sites

Wild Wild West: Arad B)

P.S. jean sohn, cut the ass-sucking... prefer 10 thread-uri d-astea decat un "Linux Vs. Windwos", si cat de inutil o fi el, is thread-uri si mai intutile up&running...

Link to comment
Share on other sites

oricum aici nu e intrecere e doar un fel de statistica (chiar dc nu e ea 100% accurate ;) ). bineinteles ca cei din bucuresti sunt cei mai multi dar poate le e prea lene sa voteze sau pentru ei forumu se rezuma numai la MU online.

dc nu vrei sa votezi nu vota, daca nu vrei sa cometezi nu posta !

Link to comment
Share on other sites

Guest nfs_cricri

Inca nu s-au inregistrat toti bucurestenii.

Ce mai asteptati?

VOTATI :beer:

Noi suntem fruncea.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...