Jump to content
mrrazvan

limbaj Mihai

Recommended Posts

Ca sa fie toata situatia prezentata... Eu eram in tarkul acela de 2 zile... Inainte cu cateva ore sa se dea rr la server colegul din imagini a venit cu un party peste mine la ks - fara provocare. Cand s-a dat rr la server intentia era sa faca primul print si sa ma posteze pentru ks... Pentru ca am intrat simultan mai multe caractere, nici eu si nici ei nu aveam print singuri pe spot. Au abuzat de acest lucru si au dat pk... Bineinteles ca nu pot posta asta pentru ca na, nu am poza singur in tarc dupa ce s-a dat rr la server. Acest stil de joc mie nu imi place. Efectiv vanatoare si japca. Aceste specimene care stiu doar sa deranjeze alti playeri ar trebui pedepsite.

Consider ca limbajul meu a fost provocat de actiunile lui/ lor si ca nu am sarit calul. Cuvantul din imagine a fost folosit ca sinonim pentru nesimtiti si acest lucru se intelege foarte bine din context.  Nu am continuat cu alte injurii dupa, nu asta a fost intentia mea. Reactia mea a fost 100% provocata dar imi pare rau ca mi-a scapat un cuvant nepotrivit. 

 

O seara frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...